STANDOX INDUSTRIĀLAI LIETOŠANAI

 

 

Multimix

 

Multimix ir pasaulē viselastīgākā krāsu jaukšanas sistēma, kas paredzēta iekārtu un mašīnu ražotājiem un dažādu rūpniecības krāsošanas darbu veikšanai, ja ir nepieciešama augsta kvalitāte un iespēja ātri un precīzi sajaukt arī nelielu krāsu daudzumu.

 

                                   

Iespēja krāsot rūpnieciskus izstrādājums ir lielisks papildu uzņēmējdarbības veids arī automašīnu krāsošanas darbnīcām.
Rūpniecības iekārtas, piekabes, metāla konstrukcijas, ka arī plastikāta, koka vai alumīnija durvis un logi tieši Jūsu klienta izvēlētajā krāsu tonī?  Nekādu problēmu!

Standox piedāvātā Multimix rūpniecības krāsu sistēma sniedz iespēju veikt apdari ļoti plašam rūpniecisko produktu klāstam.

Multimix sniedz iespēju jaukt krāsas sešās dažādās un praktiskās virsmas krāsu sistēmās,  izmantojot to pašu jaukšanas sistēmu.

 

Pirmklasīga ACRYLIC 100 sistēma. Elastīga un UV droša. Īpaši izstrādāta PVC profiliem, logiem un durvīm, divriteņu rāmjiem un augstas kvalitātes objektiem lietošanai āra apstākļos.
 

Kvalitatīva 2K poliuretāna sistēma transportlīdzekļu detaļu, mašīnu un celtniecības iekārtu krāsošanai. Piecas dažādas spīduma pakāpes, tostarp arī matēta un strukturēta virsma. Precīza toņu saderība un recepšu izveide ar elektroniskā Genius+ spektrometra palīdzību atbilstoši paraugam.
 


 
Izturīga un robusta 2K Epoxy sistēma. Augsta nodiluma izturība un izturība pret ķimikālijām. Piemērota autocisternu, cauruļu un tvertņu krāsošanai, kā arī ļoti piemērota arī kvalitatīvai un augstas nodiluma izturības grīdu krāsošanai, kā arī tādu objektu krāsošanai, kas atrodas ķimikāliju ietekmes zonā.
 
Ekonomiska 2K akrila vienslāņa sistēma. Grunts un krāsa vienā produktā. Nav nepieciešama pārkrāsošana. Ar ļoti labām korozijas aizsardzības īpašībām. Virsmas slāņa biezums ir līdz 400 mic. Ātrai un kvalitatīvai smagu tērauda konstrukciju, konteineru un pašizgāzēju kravas kastu krāsošanai.
 

"Vecā labā" 1K sintētiskā sistēma. Uzklāšanai uz virsmas ar rullīti, otu vai smidzinātāju. Remontdarbiem un apkopei. Lietojot nav tik bīstama veselībai kā 2K sistēmas.
 
Ātra 1K Nitro Combi sistēma. Ļoti ātra un jaudīga. Izstādes stendu krāsošanai un citām reklāmas nozares vajadzībām. Var iepildīt aerosola pudelēs.
 

Stonechip ir ļoti izturīga akmens aizsardzības  sistēma. Spēcīga un elastīga virsmas krāsa ar lieliskām akmens aizsardzības īpašībām virsmām, kam nepieciešama ļoti liela nodiluma izturība.
 

 

Multimix tehniskā produktu informācija

Multimix produktu drošības datu lapas

 

 


   Multimix pārklājuma sistēmas


 

Tiešceļi