Virsbūves un krāsošanas darbnīcu projektēšana

 

Esam pilnībā vai daļēji projektējuši un aprīkojuši vairāk nekā 60 virsbūves un krāsošanas darbnīcas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.  Kopā sadarbības partneriem varam piedāvāt tieši Jūsu vajadzībām un vēlmēm atbilstošu risinājumu. Varam vienlīdz kvalitatīvi projektēt un aprīkot gan 400 m2 remontdarbu darbnīcu, gan arī automašīnu izplatītāju pārstāvniecības 3000 m2 lielu kompleksu virsbūves un krāsošanas darbu nodaļu.
Sagatavosim Jūsu projektētājiem gatavus CAD rasējumus ar tekstiem latviešu valodā un nepieciešamības gadījumā izstrādāsim arī visu tehnoloģisko projektu.  Esam sekmīgi sadarbojušies ar NordProjekt, Sweco, Hiieko, Sirkel un Mall, AB Ansambel un PB Patiks projektu vadītājiem un ieteiksim Jums vislabākos nozares speciālistus.

 

Mūsu produktu klāstā ietilpst vislabākās augsti atzītas un automašīnu izgatavotāju iecienītas iekārtas no Eiropas uzņēmumiem - Blowtherm, Car-O-Liner, SATA, FESTOOL, IRT, Drester un Herkules.  

 

Ja vēlaties papildināt vai atjaunot auto virsbūves remonta un krāsošanas darbnīcas iekārtas un instrumentus, ja plānojat paplašināt esošo darbnīcu vai būvēt jaunu, noteikti sazinieties ar mums. Mūsu pieredze un zināšanas Jums sniegs vislabāko rezultātu!

 

 

EcDesign projektēšanas programma

 

EcDesign ir viena no vadošajām pārdošanas un projektēšanas sistēmām. Šī vienkāršā un lietotājam draudzīgā programma sniedz iespēju ātri sakārtot vēlamo darbnīcas izkārtojumu, ievietojot tajā arī iekārtas, bet pēc tam doties 3D virtuālajā pastaigā pa plānoto vai atjaunojamo darbnīcu jau pirms projekta izstrāde un celtniecības darbu uzsākšanas. Pateicoties 3D animācijai, varat aplūkot telpas, lai pārliecinātos, ka iekārtu novietojums atbilst vēlamajam, un, ja nepieciešams, to visu var ātri mainīt vietām un izmēģināt vairākus risinājuma variantus. Programmā iespējams izmantot automašīnu virsbūves remonta un apkopes iekārtas, automašīnas, cilvēkus un piederumus, tostarp arī mēbeles. Dažādi skatpunkti atvieglo darbnīcas loģistikas uzbūvi un svarīgu objektu novietojumu attiecībā citam pret citu.