AUTO PALETE CONSULTING

 

Virsbūves darbnīcu profesionālo konsultāciju pakalpojums

 

Esam gandarīti Jums piedāvāt Latvijā vislabākos profesionālos virsbūves un krāsošanas darbnīcas novērtēšanas, analīzes un konsultācijas pakalpojumus. Mūsu darbiniekiem ir 10 līdz 20 gadu ilga pieredze auto virsbūves darbnīcu projektēšanā, aprīkošanā, darba procesa izveidē un efektivitātes uzlabošanā, kā arī nopietna pieredze virsbūves darbnīcu auditēšanā un ekonomisko konsultāciju sniegšanā. Mūsu piedāvātos audita pakalpojumus izmanto arī vairākas Igaunijas un Latvijas vadošo automašīnu izplatītāju pārstāvniecības, piemēram, Amserv Grupa, Moller Grupa, Inchcape Motors, AS Wess, IMA Signāls, TC un citas.

Ticam, ka veiksmes atslēga slēpjas labā informētībā un plānotā attīstības darbībā. Bez tā attīstība nenotiek un uzņēmums ilgākā perspektīvā kļūst par konkurētnespējīgu. Mūsu pieredze virsbūves darbnīcās ar informācijas ievākšanu, analīzi un sistēmas izstrādi palīdzēs darbnīcu īpašniekiem pieņemt pareizos lēmumus pareizajā secībā un laikā. Tas ir veiksmes pamatā.

 

Vairāk informācijas jautājiet virsbūves darbnīcu attīstības konsultantam Igaunijā: Neilam Pēteram Sarevetam (Neil-Peeter Sarevet) peeter@benefit.ee un Latvijā: Edmundam Anteniskim edmunds.anteniskis@autopalete.lv


Standox Consulting