Teroson produkti

 

 

 

 

TEROSON automašīnu rūpniecībai paredzētajā produktu klāstā ietilpst inovatīvas līmes, hermētiķi un virsmas pārklāšanas produkti visā pasaulē. Teroson pilnībā atbilst dažādu automašīnu un vilcienu ražošanas nozarē, kā arī jūrniecībā darbojošos ražotāju prasībām. Teroson automašīnu virsbūves remontēšanas produkti sniedz iespēju veikt automašīnu virsbūves remontus, automašīnu atjaunošanu un sniedz papildu aizsardzību, un padara visu automašīnu izskatu tā, it kā tās būtu tikko atvestas ”tieši no rūpnīcas”. Teroson daudzveidīgā produktu sērija sniedz iespēju piedāvāt gan standarta, gan arī klienta vēlmēm atbilstošus īpašos risinājumus.

 

 

Iepriekšējas apstrādes un tīrīšanas līdzekļi


Teroson piedāvā plašu virsmas apstrādes produktu klāstu. Tajā ietilpst dažādi tīrīšanas un tauku noņemšanas līdzekļi. Pareiza virsmas tīrīšanas līdzekļa izvēle nodrošinās ilgu virsmas kalpošanas laiku, tā ir nepieciešama arī tās sagatavošanai tālākai apstrādei. Pienācīga apstrāde ar virsmas tīrīšanas līdzekļiem ir vienmēr vislabākais pamats vēlāku darba procesu, piemēram, līmēšana vai blīvēšana, optimizēšanai. Jo efektīvāka ir tīrīšana, jo labāk materiāli cits ar citu reaģē, sniedzot nepieciešamo rezultātu.


 

Vējstikla līmes un hermētiķi


Teroson produkti atbilst visām specifiskajām stikla ielikšanas vajadzībām. Produkti ir piemēroti visu veidu automašīnu stiklu līmēšanai, un atbilst automašīnu ražotāju visjaunākajām prasībām. Unikālais Teroson līmes uzgalis nodrošina vislabāko gala rezultātu un mazāku produkta patēriņu.


 

Blīvēšanas masas un hermētiķi


Produkti, gan paneļu hermetizēšanai virsbūves remontā, gan arī savienojuma vietu blīvēšanai, elastīgai līmēšanai un blīvēšanai. Produkti, izņemot silikonus, ir pārkrāsojami ar dažādām krāsu tehnoloģijām. Teroson hermētiķi ir piemēroti lielu ārējo virsmu blīvēšanai (piemēram, kravas mašīnām).


 

Līmes


Dažādas līmes virsbūves detaļu līmēšanai,  remontdarbu veikšanai pēc avārijas un konstrukciju līmēšanai.


 

Plastmasas remonta līdzekļi


Produkti ir piemēroti dažādām automašīnu ārējām plastikāta detaļām. Atsevišķi plastmasas remonta komplekta komponenti un viss komplekts atbilst OEM prasībām. Tos var izmantot ar jebkāda tipa plastmasām, taču tās nav piemērotas degvielas tvertnēm un radiatora korpusiem.


 

Aizsarglīdzekļi pret rūsu


Dažādi produkti profesionālai lietošanai remontdarbos un apkopē gan pamataizsardzībai, gan arī  iedobju konservēšanai.


 

Trokšņa slāpēšana


Produkti trokšņa slāpēšanai un vibrācijas samazināšanai, viegli uzstādāmi trokšņa aizsardzības paklājiņi un pilona putas.


 

Smērvielas


Produkti metāla daļu aizsardzībai no korozijas, kodinājuma nodiluma un iesprūšanas. Atbrīvo iesprūdušus un korodējušos mezglus. Palīdz novērst nodiluma un aukstās metināšanas mezglus izveides un darbības laikā.


 

Tīrīšanas līdzekļi


Automašīnu tīrīšanas produkti profesionālai lietošanai remonta un apkopes darbos.
Roku tīrīšanas un kopšanas līdzekļi ātrai un pamatīgai roku tīrīšanai, dermatoloģiski testēti, var izmantot gan ar ūdeni, gan bez tā.
 

 

Virsbūves špakteles


Produkti visiem lielākiem remontdarbiem, piemēram skrambu, skrāpējumu un nelielu atveru labošanai.


 

Rīki


Līmes un hermētiķa pistoles, korozijas aizsardzības pistoles, stikla ielikšanas instrumenti, dozēšanas līdzekļi.
Teroson produktus izmanto dažādiem mērķiem. Dažiem darbu gadījumā produktu var dozēt uz savienojamās virsmas tieši no pudelītes vai tūbiņas. Tomēr dažkārt ir nepieciešama precīzāka un automātiska dozēšana. Bez standarta dozēšanas iekārtām, ir iespējams projektēt arī klientu prasībām atbilstošas iekārtas, piedāvājot unikālus risinājumus.


 

 

 

  

   

 

Papildinformācija par produktiem:

tālr. +371 6731 3385
e-pasts:
    info@autopalete.lv

www.loctite.lv