Colad krāsošanas piederumi

 

 

 

 

 

EMM uzņēmumam ir ilga pieredze krāsošanas piederumu, iekārtu ražošanā un tirdzniecībā, un dažādu nozaru speciālisti to ir uzslavējuši kā zinošu un uzticamu uzņēmumu. EMM produktu attīstības prioritāte ir cieša sadarbība ar profesionāliem lietotājiem, un tās rezultātā top unikāli, daudzveidīgi un vienkārši lietojami produkti.

EMM izstrādājumus izmanto dažādās nozarēs, piemēram, automašīnu virsbūves remontdarbos, jahtu un kuģu būvniecībā, mēbeļu un metāla ražošanā un visur, kur tiek veikti krāsošanas darbi.

 

COLAD ir viena no četrām EMM preču zīmēm, kuras produktu klāstā ietilpst kvalitatīvas krāsu jaukšanas sistēmas, virsmas pārklājumu materiāli, špakteļu lāpstiņas un slīpēšanas piederumi, krāsošanas platformas un individuālie aizsarglīdzekļi.

 

 

 

 

 

 

COLAD trauki krāsu jaukšanai

 

Colad krāsu jaukšanas sistēmu veido trauki, vāciņi un smidzinātāji.

Jaukšanas trauki ar mērīšanas sistēmu ir caurspīdīgi, no videi nekaitīga plastikāta izgatavoti un apstrādāti produkti, un to lietošana ir vienkārša un ērta. Pieejami dažādos izmēros - no 350 ml līdz 6000 ml.

 

 

 

 

 

 Colad Elite  papīra krāsu filtri

 

Ar Colad AdTec Elite filtru palīdzību varēsiet sekmīgi likvidēt krāsā nonākušos graudiņus vai putekļu daļiņas, ietaupot laiku un izvairoties no papildu darbiem.

Piemēroti izmantošanai arī krāsām uz parasta šķīdinātāja bāzes, gan arī krāsām uz ūdens bāzes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Colad virsmas pārklājuma materiāli

 

Colad lieliskie pārklāšanas papīri un ruļļu turēšanas sistēmas vienkāršos un paātrinās Jūsu darbu, turklāt pārklāšanas materiālu varēsiet piegriezt pareizajā garumā.

 

Colad HDPE  pārklāšanas plēve no zaļa videi nekaitīga materiāla ir lieliski piemērota izmantošanai priekšdarbiem.

 

Colad Spraymask caurspīdīga pārklāšanas plēve no materiāliem, kas bioloģiski noārdās, ir īpaši izstrādāta automašīnas ātrai un efektīvai pārklāšanai. Labi piestiprinās pie automašīnas, un pietiek tikai ar vienu pārklājuma slāni, kas ir viegli sagriežams un ar labām antistatiskām īpašībām, turklāt to var izmantot arī ar IR žāvētājiem maksimāli 120°C temperatūrā).

 

Colad produktu klāstā ir divu papīra ruļļu turētājs ar griezēju, kuru var piestiprināt pie sienas vai arī izmantot uz darbagalda, un trīs papīra ruļļa turētājs uz riteņiem, kā arī pārvietojams divu plēves ruļļu turētājs.

 

Colad Stick & Go  pašlīmējošā šķīdinātāju izturīga aizsargplēve darbagaldu un laboratoriju grīdas aizsardzībai.
Aizsargplēve ir izturīga, un to ir viegli piegriezt un uzstādīt.  Netīru plēvi var viegli noņemt, un tā neatstās līmes pēdas uz pārklātās virsmas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Colad cimdi un roku tīrīšanas līdzekļi

 

Colad vienreiz lietojamie nitrila cimdi, kas nesatur pūderi un silikonu, ir izturīgi un droši pret šķīdumiem. Īpašā pirkstgalu tekstūra nodrošina labu saķeri. Piemēroti izmantošanai gan priekšdarbos, gan arī krāsošanā.

 

 

 

Colad Industrial nitrila cimdi ir izturīgi pret šķīdumiem, skābi, eļļu un smērvielām. Elastīgi un ērti. Ar CE marķējumu.

 

 

 

Colad Nailon priekšdarbu cimdi ir gaisa caurlaidīgi, to pirkstu un plaukstas daļa ir pārklāta ar PU slāni. Ērti un ar labu saķeri.  Ar CE marķējumu.

 

 

 

 

Colad roku tīrīšanas sistēmu veido trīs dažādi produkti:
Aizsargkrēms pasargā roku ādu no kairinājumiem, kas var rasties, saskaroties ar krāsām, eļļām un šķīdumiem. Krēms ātri iesūcas, ir ūdensizturīgs un nesatur silikonu;

Tīrīšanas līdzeklis ir efektīvs un dziļi attīrošs līdzeklis, kas satur sintētiskas mikrogranulas un nesatur silikonu un šķīdinātājus;

Roku krēms mitrina un mīkstina roku ādu, satur vielas, kas pasargā no apdedzināšanās. Nesatur silikonu.

  

 

 

 

 

Colad špakteļu lāpstiņas

 

Colad "Japan" špakteļu lāpstiņas  -  dažādu izmēru elastīgas špakteļu lāpstiņas no kvalitatīva tērauda.

 

 

Colad Giant  - elastīgas špakteļu lāpstiņas ar asu malu lielu virsmu špaktelēšanai.

 

 

 

 

 

Colad slīpēšanas piederumi

 

Colad  STIKIT manuālās slīpēšanas ēvele grunts slīpēšanai.

 

 

 

Colad "Kaupp"  manuālās slīpēšanas ēvele - īpaši slīpēšanai ar ūdeni paredzēts slīpējamais klucītis  - klasiskā  "Kaupp" kvalitāte!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Colad krāsošanas darbnīcas palīgrīki

 

Colad krāsošanas skapis uz riteņiem kopā ar darba virsmu un papīra un atkritumu tvertnes turētāju. Slēdzams.

 

 

 

Colad krāsošanas platforma - stabila un viegla platforma ar neslīdošu virsmu.

 

Pieejami divi izmēri:
mazā platforma 105x36x34cm

lielā platforma 115x50x44cm

 

 

 

Colad statīvs ar mīkstinājumiem  - viegls un izturīgs, ar regulējamu augstumu.

 

 

 

 

Papildinformācija par produktiem:

tālr. +371 6731 3385
e-pasts: info@autopalete.lv

 

www.emm.com