3M slīpēšanas loksnes

   

 

 

 

 

 

 

 

 

3M Hookit Purple+ Multihole slīpēšanas loksnes

 

Slīpēšanas loksnes ar inovatīvo un izturīgo Purpur abrazīvu un V veida atveru rakstu ir ļoti efektīvas, ilgmūžīgas un ievērojami samazina putekļu piesārņojumu telpā. Patentētā iepriekšējā perforācija palīdz būtiski samazināt nepieciešamo slīpēšanas lokšņu rezervi, jo 396 mm slīpēšanas loksni var vienkārši pārlauzt 198 mm lielam klucim. Līdz ar katram raupjumam pietiek tikai ar vienu kārbu. 

 

 

Scotch-Brite™

 

3M™ Scotch-Brite apstrādes produktu slīpēšanas virsma sastāv no trijiem dažādiem materiāliem: minerālvielām, sveķiem un šķiedrām. Kombinējot sintētiskās šķiedras un abrazīvos minerālus, rodas trīsdimensiju atvērts tīkls, kas lieliski saplūst ar neierastu virsmu un ļauj slīpēt un matēt arī grūti pieejamas vietas. Tiek izmantots virsmu tīrīšanai, matēšanai un to padarīšanai raupjai pirms špaktelēšanas, gruntēšanas un krāsošanas. Var apstrādāt gan mitrā, gan arī sausā veidā.

Scotch-Brite™ abrazīvais nobeiguma materiāls  ir pieejams trīs raupjuma pakāpēs no visbiezākās līdz vissmalkākajai: purpura, pelēkā un zelta krāsā.