3M slīpēšanas diski

 

 

 


 

 

3M Hookit Purple+ Multihole slīpēšanas disks

 

 

Multihole slīpēšanas diska izgatavošanā ir izmantota revolucionāra spirāles tehnoloģija, kurā, pateicoties spirālveida mazajām atverēm, ir palielinājusies ar abrazīviem pārklātā virsma, un atveru pozicionējums rada gaisa riņķošanu starp slīpēšanas disku un pēdu, kas virza putekļus tieši putekļu nosūkšanas sistēmā. Slīpēšanas diskam ir izmantots Premium abrazīvs, kura izturība ievērojami palielina diska darbmūžu.
 

3M™ Hookit Purple+ Multihole 734U slīpēšanas disku izmanto vecās krāsas noņemšanai no virsmas un špakteles slīpēšanai.

 

3M™ Hookit Purple+ Multihole 334U slīpēšanas disku izmanto krāsas un grunts slīpēšanai.

 

 

 
3M Hookit 255P+ slīpēšanas diski
   

255P dzelteni slīpēšanas diski ir populārās 255 sērijas attīstītākā versija. Uzlabotajam produktam ir lielāka veiktspēja un 15 atveru konfigurācija, kas nodrošina labāku atputekļošanu. 255P+ sistēmas 15 atveru diski griež labāk, mazāk aizsērē un samazina gaisā lidojošo putekļu daļiņu daudzumu. 

Pieejami ar P80 līdz P600 raupjuma pakāpēm.

Tiek izmantoti špakteles slīpēšanai, krāsas noņemšanai, plastikāta slīpēšanai un grunts apstrādei.

 

 

 

 
3M Trizact™ diski
   

Trizact diski ir daudzslāņu abrazīvi ar piramīdas veida struktūru, kas ir izstrādāta smalkai virsmas apstrādei krāsu defektu likvidēšanai (apelsīna mizas efekts, putekļu punktiņi, slīpēšanas un mazgāšanas skrambas) un pirms pulēšanas. Piramīdas struktūras nodiluma gaitā atklājas arvien jauni abrazīvi, kas nodrošina vienmērīgu un agresīvu griezumu visa garā darbmūža laikā.

Pieejams ar P1000 – P3000 raupjuma pakāpēm.

 

 

 

    3M Perfect-it lll smalkas apstrādes disks 260L
 

 

 

260L slīpēšanas disks ir piemērots produkta putekļu punktiņu un krāsu bojājumu likvidēšanai, kā arī smalkai virsmas apstrādei sausas mašīnslīpēšanas veidā. Ir ieteicams izmantot mīkstu saskarnes starppēdu, lai sekotu vienmērīgam pamatnes virsmas izliekumam.

Pieejams ar P600-P1500 raupjuma pakāpēm.