3M Roloc produkti

   

 

 

 

 

3M 777F Roloc disks

 

777F slīpēšanas disks ar Roloc™ satur Cubitron™ abrazīvu un ir pārklāts ar dzesēšanas vielu, kas padara to īpaši piemērotu karstumjutīgu pamatvirsmu apstrādei, piemēram, rūsas un skābes droša tērauda, alumīnija un titāna slīpēšanai. Uz diska pamatnes esošais audums padara disku elastīgu, salīdzinot ar šķiedras pamatni, ļaujot samazināt slīpējamo zonu. Cubitron keramiskais abrazīvs nodrošina diska ilgmūžību un asu griezumu.

 

 

 

 

 

3M SC-DR Roloc apdares diski


Scotch-Brite abrazīvā nobeiguma materiāla uzbūve ļauj apstrādāt raupji slīpētas/nolīdzinātas virsmas un pārejas, to var izmantot arī atskarpju likvidēšanai no sāniem vai ar spotteri apstrādātām virsmām. Pateicoties tā elastīgajai struktūrai, skārds nekļūs plānāks, tjo iks nolīdzināta/apstrādāta tikai virsējā daļa. Diskam ir Roloc ātrās stiprināšanas mehānisms, kas, strādājot ar dažāda raupjuma diskiem, ļauj ātri tos nomainīt. Lietošana: pārklājumu (arī rūsas) likvidēšana, slīpēšanas pēdu nogludināšana. Materiāli: visi metāli.

 

 

 

 

 

3M™ Roloc™ porainie diski CX-DR


Rupju audu un izturīgi Scotch-Brite Clean & Strip porainie diski ir paredzēti ātrai virsmas tīrīšanai grūti pieejamās vietās. 3M™ Roloc™ ātrās stiprināšanas mehānisms nodrošina ātru un vienkāršu diska maiņu.
Lietošana: pārklājumu likvidēšana, rūsas likvidēšana, pēcmetināšanas ziluma likvidēšana.

 

 

 

 

 

Diski līmlentu palieku likvidēšanai

 

Diski ir paredzēti papīra, joslu un dipusējo līmlentu palieku likvidēšanai no virsmas. Tiek izmantoti kopā ar iekārtām, kuru ātrums ir 500-4000 apgr./min.

 

 

 

 

 

3M™ Roloc™ un Roloc+™ disku turētāji

 

Roloc™ ja Roloc+ disku turētāji ir paredzēti produktu ar Roloc stiprinājumu piestiprināšanai instrumentam. Klāstā ir disku turētāji ar vārpstu un M14 stiprinājumu. Roloc disku turētāji ir paredzēti strādāšanai ar diskiem ar līdzenu virsmu, Roloc+ pagarināti disku turētāji ir ir paredzēti darbam ar diska malu.  

Uzmanību! Roloc+ disku turētāju var izmantot arī ar Roloc™ diskiem, taču ne otrādi.

 

 

 

 

3M™ Roloc™+ disku turētājs Nr. 1


Tiek izmantots ar 25 mm diskiem.


 

 

   

3M™ Roloc™+ disku turētājs Nr. 4


Tiek izmantots ar 75 mm diskiem.