3M pulēšanas produkti

   

 

 

3M Perfect-it pulēšanas sērija

   

Perfect-it III krāsu labošanas un pulēšanas sistēma piedāvā pilnu risinājumu krāsu bojājumu likvidēšanai no automašīnu krāsas pārklājuma. Defekti un skaistuma defekti tiek ātri likvidēti bez papildus apdares un krāsošanas. Perfect-it III sistēma ir lieliski piemērota ikvienai pamatvirsmai – svaigai un vecai krāsai, nelielai un lielai virsmai.
 

Pilnīga 3M Perfect-it III produktu izvēle sniedz iespēju vienkārši un droši izlabot gandrīz jebkurus krāsu defektus.

- Krāsu kods vienkāršo produkta izvēli.

- Piemērots jebkurām krāsām, tostarp skrāpējumu drošām lakām.

- Vadošie pulēšanas līdzekļi un pastas tirgū.

- Optimāls augsta spīdums un vienkārša hologrammas likvidēšana.

 

 

  
 

3M 9-Micron pulēšanas diski

 

Smalkgraudainas „puķītes“ ar viļņainām malām ir paredzētas putekļu punktu un „salaiduma vietu“ nolīdzināšanai. Viļņainā mala nepieļauj slīpēšanas kantes izveidi. Tiek izmantoti kopā ar 3M50199 Finesse-it gumijas rokas klucīti un jāslīpē mitrā veidā. Pēcapstrāde pirms pulēšanas ar Trizact P3000 slīpēšanas disku.


 

   

3M Trizact P3000 slīpēšanas diski 32 mm

 

Trizact P3000 diski ir paredzēti 9 mikronu disku slīpēšanas skrāpējumu nogludināšanai pirms pulēšanas. Šāda apdare palīdz izvairīties no pēcžūšanas efekta apstrādātajā vietā. Izmanto kopā ar 3M50199 Finesse-it gumijas rokas klucīti; jāslīpē mitrā veidā.

 

 

   

3M Perfect-it lll smalks apdares disks 260L

 

260L apdares diski ir sausās slīpēšanas diski virsmas beigu apdarei un defektu likvidēšanai ar mašīnslīpēšanas palīdzību. Ļauj ātri un efektīvi nolīdzināt "apelsīna miziņas efektu", apstrādāt ar raupjāku disku apstrādātu virsmu un likvidēt no krāsotas virsmas putekļu punktiņus. Izmantojiet kopā ar mīkstu saskarnes starpturētāju un putekļu sūcēju.

 

 

 

 

 

 3M™ Trizact™ diski

 

Trizact diski ir  daudzslāņaini piramīdveida struktūras abrazīvi, kas ir izstrādāti smalkai virsmas apdarei krāsu defektu likvidēšanai ("apelsīna miziņas efekts", putekļu punktiņi, slīpēšanas un mazgātuves skrāpējumi) un pirms pulēšanas. No piramīdu struktūras lietošanas laikā atklājas jauni abrazīvi, kas nodrošina vienmērīgu un agresīvu diska griezumu ilgajā kalpošanas laikā.

Pieejami ar P1000 – P3000 raupjuma līmenim.

 

 


 
 

3M Perfect-it lll Fast Cut+pulēšanas pasta (zaļš korķītis)

 

Ātras iedarbības pasta raupjai pulēšanai un apdarei gan uz oriģinālās krāsas, gan arī uz tikko krāsotas virsmas. Likvidē slīpēšanas un mazgātuves skrāpējumus, tāpat arī vieglākus defektus. Pateicoties īpašajam abrazīvam, kas pulēšanas gaitā sadalās mazākās daļiņās, gala rezultātā augstu spīdumu var iegūt vienkārši un ātri. Izmanto kopā ar 150 mm aitas vilnas disku vai zaļo porolona spilventiņu.

 

 

 

 

 
 

3M Perfect-it lll “Extra Fine” pulēšanas pasta (dzeltens korķītis)

 

Jauna smalkas apstrādes pasta, kas ir radīta modernām skrāpējumu drošām lakām, taču darbojas tikpat labi kā apdares pasta pēc raupjās pulēšanas. Ir iespējams izmantot kā tā dēvēto „vienas pastas sistēmu“, kur to pašu pastu izmanto gan raupjai, gan smalkajai pulēšanai, un pasta agresivitāte tiek regulēta ar dažādiem pulēšanas diskiem. Šādā gadījumā raupjā pulēšana tiek veikta ar aitas vilnas vai slīpajiem diskiem un  smalkā pulēšana ar dzeltenu porolona disku.

 

 

      

 

 

3M Perfect-it lll Ultrafina SE pulēšanas pasta

 

Ultrafina SE ir īpaša pasta pulēšanas laikā radīto  „hologrammu“ un rotēšanas pēdu likvidēšanai. Izmantojiet pēc smalkās pulēšanas, īpaši pie tumšām krāsām un vasaras laikā. Rada dziļu augsta spīduma apdari.

 

 

   

3M Perfect-it lll Finishing Glaze spīduma vasks

 

Finishing Glaze ir lielisks līdzeklis, ar kura palīdzību virsmai var izveidot ļoti spīdīgu apdari, kā arī viendabīgu spīduma slāni uz visas automašīnas pēc daļēja krāsu slāņa remonta. Uzklājiet līdzekli uz virsmas manuāli vai izmantojot ekscentra iekārtu ar 3M 05729 D/A vaskošanas spilventiņu, pēc neilga žūšanas laika noslaukiet to ar 3M HPW mikrošķiedru drāniņu, lai tā spīdētu. Vienkārša un ekonomiska lietošana. 

 

 

 

3M Polish Rosa vasks

 

Polish Rosa ir ātri uzklājams un vienkārši spodrinošs spīdīgs vasks, kas automašīnas krāsas pārklājumam nodrošinās ilgu aizsardzību. Viegli uzklājams uz virsmas manuāli vai, izmantojot ekscentrisko iekārtu ar 3M 05729 D/A vaskošanas spilventiņu. Nenosmērē automašīnas plastmasas un gumijas detaļas. Spīduma iegūšanai spodrināt ar 3M HPW mikrošķiedru drāniņu.

 

 

 

 

 

3M Perfect-it lll HPW mikrošķiedras drāniņa

 

Lielisks līdzeklis virsmas tīrīšanai un vaska spodrināšanai spīduma iegūšanai. Mikrošķiedru drāniņas šķiedras atdala netīrumus no virsmas un efektīvi likvidē arī vaska pārpalikumus. Pateicoties tās mīkstajai struktūrai, neveidosies skrāpējumus uz svaigas krāsas. Dažādu krāsu drāniņas palīdzēs atšķirt dažādiem darbiem izmantojamās drāniņas. Drāniņa ir izturīga pret ķimikālijām un atkārtoti lietojama – var mazgāt veļasmašīnā līdz 95C grādu karstumā.