3M individuālie aizsarglīdzekļi

 

  
 

Krāsotāja kombinezons
 

3M produktu klāstā ir gan vienreiz, gan arī atkārtoti lietojami krāsotāju kombinezoni dažādiem darbiem.

Atkārtoti lietojamais kombinezons ir no viegla un elpojoša poliestera, ar iestrādātiem ceļgalu polsterējumiem un ar aukliņu savelkamu kapuci.

 

 

 

 

 

 

 

Vienreiz lietojami putekļu respiratori

Tā kā pastāvīgi pilnveidojam produktu īpašības, 3M respiratori ir pavisam cita līmeņa respiratori nekā parastie. 3M™ filtra materiālā ir apvienotas mehāniskās filtrēšanas priekšrocības ar attīstīto filtrēšanas tehnoloģiju, kas notver lidojošās putekļu daļiņas. 3M™ Cool Flow™ izelpošanas vārsts samazina siltuma uzkrāšanos respiratorā. Šie ļoti ērtie respiratori ar ergonomisku dizainu ir ražoti ar dažādām patentētām tehnoloģijām, pateicoties kurām, esam panākuši vismazāko elpošanas traucējumu un ērtu aizsardzību pret putekļu daļiņām.

 

 

 

 

 

Atkārtoti lietojami respiratori

Bīstamās vielas rūpniecībā var rasties lielākajā daļā no dažādām darba vidēm. 3M pusmaskas un pilnās maskas var izmantot ar daudziem dažādiem filtriem, kas sniedz efektīvu aizsardzību gan no putekļu daļiņām, gan arī no gāzes un tvaikiem. 3M maskas ir īpaši kvalitatīvas un ērtas un paredzētas ilglaicīgai lietošanai.

 

 

 

 

 

 

 

Aizsargbrilles

3M piedāvā plašu  virsbūves remontdarbnīcām piemērotu aizsargbriļļu un masku briļļu klāstu. Aizsargbrilles un jo īpaši maskas brilles piedāvā lielisku aizsardzību no lidojošām vielas daļiņām. Izturīgi stikliņi, 1. optiskā klase. Pieejami dažādi stili un dažādas stiklu krāsas: caurspīdīgi, dzelteni un dūmakaini. Atbilst EN 166:2001 standartam specifiskā lietošanas nozarē, nodrošina 99% UV aizsardzību. Vieglas un stilīgas brilles, kuru nēsāšana ir ļoti ērta un patīkama.

 

 

 

 

 

 

Austiņas Peltor™ Optime™ I

Vieglsvara austiņas Optime I sniedz lietotājam daudzpusīgu aizsardzību un ērtību. Pateicoties ievērības cienīgajam lielajam iekšējam padziļinājumam, austiņas ir vienkārši savienojamas ar citām aizsargiekārtām, ļaujot ausīm ērti atpūsties. Optime I austiņas var izmantot  gan īsos, gan ilgos darbos. Plati un ērti ausu spilventiņi, kas ir piepildīti ar šķidruma un putuplasta maisījumi, cieši pieguļ pie auss, taču neizdara uz to lielu spiedienu. Austiņas ir lieliski piemērotas izmantošanai mērena rūpnieciska trokšņa apstākļos, piemēram, darbnīcās, metāla apstrādes rūpnīcās un tipogrāfijās, taču tās var nēsāt arī dārzā, pļaujot zāli vai veicot citus darbus.

 

 

 

 

 

Austiņas Peltor™ Optime™ II

Austiņas Optime II ir paredzētas lietošanai īpaši trokšņainās vidēs, un tās slāpē pat viszemākās frekvences skaņas. Ausu spilventiņi ir piepildīti ar unikālu šķidruma un putuplasta maisījumu. Pateicoties tam, austiņas cieši pieguļ pie ausīm, taču neizdara uz tām lielu spiedienu, tādēļ tās ir ērtas pat pēc ilgas lietošanas. Uz austiņu spilventiņiem atrodas gaisa kanāliņi, kurus pārklāj mīksta, patentēta higiēniska plēve. Austiņas Optime II ir piemērotas lietošanai vidē ar stipru rūpniecisko troksni, celtniecības darbu laikā, industriālo iekārtu tuvumā, lidostās vai zemes apstrādes darbos. Pārdošanā ir gan dielektriskais modelis bez redzamām metāliskām daļām, gan arī zaļas Hi-Viz austiņas, kas paredzētas darbiniekiem, kuriem ir nepieciešama dzirdes aizsardzība un kuriem vienlaikus ir jābūt labi pamanāmiem, piemēram, ceļu būvniecībā un lidostās vai citās bīstamās vidēs strādājošajiem.

 

 

 

 

 

 

 Austiņas Peltor™ Optime™ III
 

Austiņas Optime III ir aizsardzības līdzeklis ar ļoti lielu slāpēšanas spēju, un tās ir paredzētas lietošanai ļoti trokšņainā vidē. Austiņu aizsargspēja ir to divkāršajā apvalkā: ar galvas saiti savienotais apvalks samazina atbalsi, tādēļ austiņas spēj slāpēt arī augstas frekvences troksni. Pateicoties akustiskajai saistībai starp iekšējo skaņas stiprumu un apvalku skaņas stiprumu, austiņas slāpē arī zemas frekvences troksni. Platie austiņu spilventiņi ir piepildīti ar mīkstu putuplastu, pateicoties kuram tās tiek stingri nofiksētas, neizdarot uz ausīm lielu spiedienu.  Optime III austiņas ļoti efektīvi aizsargā to nēsātāju no trokšņa un ir ļoti ērtas. Pārdošanā ir gan dielektriskais modelis bez redzamām metāla detaļām, gan arī zaļās Hi-Viz austiņas, kas ir paredzētas darbiniekiem, kuriem ir nepieciešama dzirdes aizsardzība un kuriem vienlaikus ir jābūt arī labi pamanāmiem, piemēram, ceļu būvniecībā un lidostās vai citās bīstamās vidēs strādājošajiem.

 

 

 

 

 

Vienreiz lietojamie ausu aizbāžņi

Pateicoties putuplastam, kas lēni atgūst savu sākotnējo formu, vienreizējie putuplasta ausu aizbāžņi lielākajai daļai lietotāju sniegs gan vislabāko ērtību, gan arī aizsardzību. Atrodoties ausīs, ausu aizbāžņi lēnām palielinās, ieņemot ausij atbilstošu ērtu un drošu pozīciju. 3M™ piedāvā lielu vienreiz lietojamo PU ausu aizbāžņu klāstu, kurā atradīsiet produktu, kas vislabāk atbildīs Jūsu vajadzībām.

 

 

 

 

 

3M™ Speedglas™ 100 metināšanas maska

Speedglas 100 metināšanas filtram par ļoti pieņemamu cenu ir lieliska optiskā kvalitāte, uzticama paštumšošanās funkcija, un to var izmantot visbiežāk izplatītāko metināšanas veidu gadījumā, piemēram, elektrodu (MMA), MIG/MAG un arī citu TIG metināšanas darbu gadījumā. Viegli lietojamā Speedglas 100 ir ideāla “pirmā” metināšanas maska hobija metinātājiem, lauksaimniekiem, mājas lietotājiem un celtniecības un apkopes metinātājiem, kas ar metināšanu nenodarbojas pastāvīgi, tomēr vēlas, lai aizsardzībai varētu uzticēties, un lai metinot būtu laba redzamība.