3M automašīnu špakteles

 

 

 

3M™ Dynamic Mixing sistēma

- Ja uz špaktelētās virsmas nebūs gaisa burbulīšu, būs jāveic mazāk atkārtotu darbību.
 

- Pateicoties iespējai izlaist no pistoles nepieciešamo špakteles daudzumu, samazinās pārpalikumu daudzums.
 

- Pateicoties uzgaļiem, kas sajauks pareizas koncentrācijas špakteli, uzlabosies produktivitāte.


 

 

Augstas kvalitātes virsbūve špaktele

Augstas kvalitātes virsbūves špaktele 50597 ir paredzēta vēsai videi un darba procesiem, kuros ir nepieciešama ātra nožūšana. Kā alternatīvu var izmantot arī augstas kvalitātes virsbūves špakteli 50598, kas ir paredzēta siltākai videi vai darba procesam, kurā ir nepieciešama lēna žūšana. Izvēloties jebkuru no špaktelēm, varat būt drošs, ka rezultāts būs kvalitatīvs, gaisa burbulīšu nebūs un slīpēšana būs vienkārša.

 

 

 

Špakteles pistole

3M špakteles pistoli var ļoti vienkārši pievienot darbnīcas pneimatiskajai saspiesta gaisa sistēmai. Pistolei ir ergonomisks dizains, ar to vienmēr var izspiest sajauktu špakteli. Pistolei ir ilgs kalpošanas laiks, un tā lieliski panes lielu darba slodzi.

 

 

 

Kasetes

Pateicoties tam, ka ar špakteli var no pistoles izlaist noteiktu špakteles daudzumu, ievērojami samazinās tās špakteles izniekošana – vienkārši pavirziet pistoli uz virsmu, kur jāuzklāj špaktele, un uzklājiet nepieciešamo daudzumu. Viegli nolasāms mērītājs precīzi parādīs, cik daudz špakteles kasetē vēl atlicis.

 

 

 

Jaukšanas uzgaļi

Perfekta sastāvdaļu attiecība. Inovatīvs jaukšanas uzgalis ļauj izvairīties no špakteles un cietinātāja pārkatalizēšanās, šādi novēršot problēmas, kas varētu rasties žūšanas rezultātā. Pateicoties tam, ka gaiss neiekļūst špakteles veidošanā un arī špakteles un cietinātāja jaukšanas laikā sastāvdaļās, tas likvidē jebkādu virsmas atveru rašanās iespējamību gaisa burbulīšu dēļ.