Auto Palete SIA

SIA Auto Palete ir Standox autoremonta krāsu un krāsošanas palīgmateriālu oficiālais pārstāvis Latvijā kopš 1997. gada. Standox auto krāsu materiāli ir pierādījuši sevi Latvijā ar savu augsto kvalitāti, SIA Auto Palete ar augsto servisu, ko sniedz saviem klientiem. Mūsu princips ir piedāvāt tikai to, ko mēs paši vēlētos saņemt – tikai vislabāko! Uzņēmuma mērķis ir ilgtermiņa partnerattiecības, kurās ietilpst tehnoloģijas un materiālu piegāde, specializēta gan virsbūves remonta speciālistu, gan arī darbnīcas vadības mācības un konsultācijas.

 

SIA Auto Palete piedāvā saviem klientiem apmācību programmas Standox autoremonta materiālu teorētiskajā un praktiskajā lietošanā, mūsu tehniskais apmācību meistars katru gadu stažējās Standox mācību centrā, lai pastāvīgi būtu informēts par jaunāko auto krāsošanā, un līdz ar to arī mūsu klienti būtu informēti. Ampācības notiek gan pie klientiem uz vietas, gan mūsu apmācību centrā Tallinā, kas atvērās 2011. gadā.

 

SIA Auto Palete piedāvā klientiem pilnu pakalpojuma kompleksu no konsultācijām auto krāsošanas darbnīcu projektēšanā, aprīkošanā - iekārtu, instrumentu piegādi un uzstādīšanu līdz programmai Standox Konsultācijas, kas ietver finansu konsultācijas servisa, virsbūves un krāsošanas iecirkņa vadītājiem.

 

Vēl uzņēmuma piedāvāto produktu sortimentā ir tādi auto remonta krāsošanas materiālu ražotāji kā 3M, Mirka, EMM, Vosschemie, Volz, kā arī servisa aprīkojums - krāsošanas kameras SIMA, Blowtherm un krāsošanas instrumenti no Sata, Hamach, Car-O-Liner un citiem Eiropā un pasaulē pazīstamiem ražotājiem.

 

SIA Auto Palete īpašu vērību pievērš, lai piedāvātais aprīkojums un autoremonta materiāli būtu kvalitatīvs, atbilstu Eiropas Savienības kvalitātes standartiem, likumdošanas prasībām, kas klientiem Latvijā ir kļuvis īpaši svarīgi, kopš Latvija kļuvusi par ES dalībvalsti.