STANDOX IEPAZĪSTINA AR JAUNO BĀZES KRĀSAS TEHNOLOĢIJU

 

 

Standoblue ir pilnīgi jauna bāzes krāsas tehnoloģija, ko piedāvā vadošais autokrāsu ražotājs Standox un kas lieliski ietilpst esošajā Standox produktu klāstā. Pēc tūkstošiem automašīnu, ko izmēģinājuma posmā Standox izvēlējās Eiropas labākajās automašīnu krāsošanas darbnīcās, varam pārliecināti apstiprināt to, ka mūsu klāstā un Jūsu rīcībā tagad ir pasaulē labākā auto krāsu sistēma. 

 

 

Lūk, tikai daži aizrautīgi lietotāju komentāri!
 

 • Vienmēr vienāds rezultāts un, pateicoties viena darba slāņa krāsošanai, darba process ir ļoti ātrs. 
 • Lieliska toņu saderība un perfekts rezultāts – neraugoties uz auto krāsotāja darba stilu vai krāsu pistoles izvēli.
 • Stabilas uzklāšanas īpašības, ko minimāli ietekmē darba un laikapstākļi.
 • Nožūst īpaši ātri un pie izkliedēšanas var iegūt neredzamu pāreju, veicot vismazākās korekcijas.

 

 

 

Tāda ir mūsu jaunā "Premium" klases auto krāsu tehnoloģija profesionālām auto krāsošanas darbnīcām ar lielu produktivitāti!

 

Mūsu standarta auto krāsu sistēma STANDOHYD ir pasaulē vadošā auto krāsu sistēma uz ūdens bāzes. Tās izcilības dēļ STANDOHYD ir kļuvusi par standarta auto krāsu sistēmu, un tās ražošana un attīstība vēl aizvien turpinās. Arī turpmāk paralēli Standoblue un arī Standohyd auto krāsu sistēmām izstrādāsim jaunas un optimizēsim vecās auto krāsu receptes.

 

 


 

Standoblue darba process


Perfekts rezultāts ikvienā situācijā

 

 

Standoblue īpašās spējas ir pierādījušas jau desmitiem tūkstošu nokrāsoto automašīnu, testējot to klientu darbnīcās Eiropā un ASV. Šo vislabāko auto krāsošanas darbnīcu ļoti prasīgie speciālisti ir apstiprinājuši turpmāk minēto:

 

 

 

Piemērota jebkuriem apstākļiem un jebkurā situācijā


Standoblue demonstrē tās lieliskās īpašības jebkurā situācijā. Perfektu un mirdzošu rezultātu iegūsiet vienmēr, neatkarīgi no darba apstākļiem, laikapstākļu ietekmes, autokrāsotāja individuālā darba stila vai krāsu pistoles izvēles. Tā kā pilnīgu pārklājumu gandrīz vienmēr var iegūt pirmajā reizē (1½ uzklāšanas slānis pēc kārtas),  Standoblue auto krāsa palīdzēs ietaupīt tik vērtīgo laiku un būtiski paaugstinās darbnīcas efektivitāti.

 

 

 

 

 
 
 


 

 


  


 

 

Lielisks rezultāts visiem krāsas slāņiem

Standoblue ir piemērota auto krāsas tehnoloģija īpaši prasīgai efektīgu krāsu trīsslāņu krāsošanai un - pirmo reizi bāzes krāsu un krāsu uz ūdens bāzes vēsturē – arī motora telpu un iekšējo virsmu krāsošanai bez lakošanas. Šādos gadījumos palīdzēs unikālais Standoblue cietinātājs, kas ir mūsu auto krāsotāja “punkts uz i”.  Standoblue auto krāsu trīs svarīgākās īpašības: ērta lietošana, lieliska toņu saderība, neskatoties uz cietinātāja pievienošanu, un īpaši izturīga nožuvušās krāsas virsma.

 
 


 

Standoblue auto krāsu toņu aprīkojums


Kā noteikt piemērotāko toni.


Standoblue iezīmē jaunu dimensiju auto krāsu toņu precīzā izvēlē. Standoblue sniedz auto krāsotājiem lielākas manevrēšanas iespējas. Īpaši atlasītie pigmenti, nodrošina lieliskas izplūšanas īpašības un no „mākoņiem” brīvu krāsojumu.

 

 
Teicams darba rezultāts tiek sasniegts atkal un atkal.

 

Jūsu auto krāsas toņa kods ir pieejams izmantojot dažādus rīkus un līdzekļus, tostarp Web balstīts recepšu arhīvs, kas katru nedēļu tiek atjaunots. 

 • GENIUS+, Optisks elektronisks kolorimetrs, kas mēra auto krāsu tieši uz virsmas. 
 • To savienojot ar Standowin, auto krāsu meklēšanas programmu, var atrast nepieciešamos gatavus auto krāsu toņu recepšu maisījumus Standoblue kvalitātē.
   
 • Jauns instruments - Efekts NAVIGATOR ir nepieciešams, un īpaši ērts instruments, lai identificētu metālisku efektu un izdarītu pareizo izvēli.  Tas ir veidots no pieciem dažādas metālika gradācijas ar Standoblue krāsotiem paraugiem, lai palīdzētu jums ātri atrast labāko variantu, kuru ievada Standowin programmā, tādēļ iegūtais rezultāts ar Genius+ kolorimetru būs precīzāks.

 

 

Jaunais StandoblueColormix Poster plakāts sniedz pilnīgu pārskatu par mix-Standoblue komponentiem. (Pdf 1MB)
  

 


 

STANDOBLUE KNOW-HOW

 

Vieglāk strādāt, lai vieglāk klātos.

 

Jūsu panākumu atslēgas. 

 

 • Standoblue bāzes krāsas toņu sakritība.
   
 • Viskozitātes Regulētājs nodrošina Standoblue lieliskās īpašības.
   
 • Standoblue Color Blend: darbs kļūst viegls kā bērnu spēle.
   

Standoblue Cietinātājs – pamatkrāsas cietinātājs, perfekts rezultāts trīs slāņu auto krāsām un motora nodalījuma krāsošanai.