Praktiski padomi

 

 

Standox piedāvā auto krāsotājiem zināšanas un prasmes
 

Šeit ir pieejama mūsu unikālā bibliotēka profesionāliem auto krāsotājiem un krāsošanas darbnīcu vadītājiem. Standox Sthandothek grāmatu sērijā iegūsiet plašu nozīmīgu zināšanu un prasmju klāstu automašīnu krāsošanas nozarē. Standothek apkopo gan pamatzināšanas, gan arī specifiskas prasmes un padomus, kā arī ir neaizvietojams palīgs ikvienai auto krāsošanas darbnīcai – gan lielai, gan mazai. 
 

 

Mēs vienmēr runājam par tādiem tematiem, problēmām un risinājumiem, ar kuriem auto krāsotājiem jāsaskaras ikdienā. 

STANDOTHEK GRĀMATAS


 

 
 
 

 

NO KĀDA MATERIĀLA IR IZGATAVOTS AUTO MOTORA PĀRSEGS?


Sasniegt nekļūdīgu rezultātu, perefkti sagatavojoties.
Katrs remonts maksā naudu - šeit nedrīkst kļūdīties!Detaļu un automašīnas virsmu sagatavošana ir neatņemama auto krāsošanas procesa  ikdienas daļa.
Tomēr var rasties vairākas problēmas, ja apstrādes materiāli, virsmas īpašības un/vai stāvoklis nav pareizi novērtēti. Diemžēl tā gadās pietiekami bieži pat tādiem auto krāsotājiem, kuriem ir liela pieredze un kuriem šāds darbs ir ikdienas rutīna.

 

Auto virsbūves materiālu noteikšana un piemērotas tehnoloģijas izvēle


Auto ražotāji mūsdienās automašīnu virsbūvju izgatavošanā ļoti plaši izmanto metālus un plastikātu. Taču katram materiālam ir nepieciešama atšķirīga pirmapstrāde un tīrīšanas materiāli.

Precīzas zināšanas par materiālu īpašībām un īpatnībām ir kļuvušas ļoti svarīgas, jo citādi to tālāka apstrāde kļūst par laimes spēli.