STANDOX KRĀSU SISTĒMA KRAVAS AUTOMAŠĪNĀM UN AUTOBUSIEM

 

 

STANDOFLEET

 

STANDOFLEET ir vislabākā auto krāsa Eiropā dažādu kravas auto krāsošanai.  Tā ir vislabākā izvēle, ja nepieciešams veikt apdari furgoniem, kravas automašīnām, autobusiem, vilcieniem un īpašiem mērķiem paredzētiem transportlīdzekļiem.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

   

 

STANDOFLEET VOC kravas auto krāsu sistēma ietver pilnu produktu klāstu – virsmas krāsas, lakas, gruntis, skābās gruntis, špakteles un papildmateriālus. Standofleet ļauj rast pareizo risinājumu būtiskām problēmām un vajadzībām dažādu kravas auto krāsošanā. Neatkarīgi no tā, vai ir runa par tērauda, alumīnija, plastikāta materiāliem vai to kombinācijām, palīdzēsim izvēlēties pareizos produktus un vienmēr iegūt izcilu rezultātu.

 

Standofleet VOC kravas auto krāsu jaukšanas sistēmu veido tikai 26 jaukšanas komponenti un atsevišķas  saistvielas, turklāt tā ļauj sajaukt visas esošās kravas automašīnu ražotāju un uzņēmumu krāsas. Pateicoties saistvielu sistēmai, visus auto krāsu toņus var sagatavot piecu dažādu spīdumu pakāpēs – no spoguļa spīduma līdz pilnīgi matētam, turklāt auto krāsas segums nemainās. Koncentrēta toneru sistēma nodrošina arī pavisam nelielus uzglabāšanas izdevumus.

 

Unikālā sistēma sniedz iespēju mainīt nepieciešamo krāsu toni ar Standox Genius+ spektrometru un saņemt pareizo recepti tikai pāris sekunžu laikā. 
Lieliskais Standofleet Color Box kravas auto krāsu toņu paraugu komplekts padara Standofleet par visātrāko kravas auto krāsu sistēmu Eiropā.


Standofleet sistēma satur visus nepieciešamos produktus kravas auto krāsošanai, kas atbilst jaunajām VOC prasībām, un tādēļ nav nepieciešami papildu produkti!

Pārliecinieties par Standofleet kravas auto krāsu sistēmas kvalitāti un lietošanas ērtību  – sazinieties ar mūsu tehniķi Valteru Leimani un pasūtiet produktu demonstrāciju!

Nosūtiet e-pastu uz valters.leimanis@autopalete.lv vai zvaniet pa tālruni +371 6731 3385