KRĀSU TOŅU RĪKI

 


STANDOX šobrīd piedāvā vairāk nekā 70 000 auto krāsu toņu recepšu. Ņemot vērā to, ka katru gadu visi autoražotāji izmanto arvien jaunus auto krāsu toņus, to skaits pieaug aizvien ātrāk. Papildus tam lielākajai toņu daļai ir arī vairāki varianti. Tas viss padara pareizā toņa un tam atbilstošas receptes atrašanu aizvien sarežģītāku, un pareizā risinājuma atrašana no desmitiem tūkstošu esošajām krāsām nebūt nav visvieglākais uzdevums. Lai palīdzētu profesionāliem auto krāsotājiem ātri un precīzi atrast pareizo auto krāsu toni, Standox piedāvā pilnīgu krāsu toņu rīku komplektu: Genius IQGenius kolorimetrs, Standowin, Colox Box.

 

 

 

 

GENIUS IQ 

 

Standox Genius IQ pirmo reizi pasaulē sniedz iespēju izmērīt arī auto krāsu toņa efektu

Papildus ierastajām spektrofotometra iespējām krāsas (spektra) mērīšanā Genius IQ sniedz iespēju izmērīt arī efektu – tā veidu un apjomu. Gandrīz 2/3 Eiropas vieglo transportlīdzekļu mūsdienās ir apstrādātas ar efekta krāsām (metāliku, perlamutru, ksiraliku utt.), un šādu iespēju kombinācija padara digitālo krāsu mērīšanu daudz efektīvāku un ātrāku.

 

Standox inženieri ir veikuši būtiskus tehniskus uzlabojumus Genius IQ spektrofotometram. Vissvarīgākie no tiem ir īpašas blīves, kas neļauj izplūdušajai gaismai mērāmās virsmas izliekuma gadījumā iekļūt starp virsmu un mērierīci un ietekmēt mērījumu rezultātus, un pašas mērierīces gaismas avota maiņa ir daudz intensīvāka, uzlabojot tumšo toņu mērījumu precizitāti.

 

Jaunajai iekārtai ir arī skārienjutīgs krāsu ekrāns, un ar vienkāršu simbolu un attēlu palīdzību izvēlnē var ātri un viegli veikt nepieciešamās izvēles. Automašīnas marku tagad ir iespējams izvēlēties izvēlnē pirms mērījumu uzsākšanas, un tas paātrina mērīšanas procesu. Genius IQ savienojums ar datoru un Standowin programmatūru ir tikpat vienkāršs kā līdz šim, turklāt ir pilnveidotas un attīstītas arī vairākas Genius programmatūras funkcijas. Tagad automašīnu krāsotājs savā ikdienas darbā var ātri un nekļūdīgi noteikt arī visneparastāko krāsojumu, pateicoties iekārtas vienkāršajai lietošanas loģikai un turpmākajam programmatūras attīstības potenciālam.


 


 

 

GENIUS KOLORIMETRS


Genius - visātrākais un efektīvākais veids pareiza auto krāsu toņa un piemērotas receptes atrašanai

 

Genius+ ir Standox ērts un drošs optoelektroniskais kolorimetrs, kas sniedz iespēju ātri noteikt auto krāsas toni no automašīnas vai tās detaļas, un apmēram minūtes laikā iegūt visu nepieciešamo informāciju par šo auto krāsu toni.

Genius mēra auto krāsu toni tieši pulētajā krāsas virsmā no trijiem dažādiem leņķiem. Gan vienkrāsaini, gan arī metālikas toņi tiek noteikti nekļūdīgi un precīzi. Genius spēj saglabāt atmiņā  līdz 500 mērījumu rezultātiem, un vēlāk tos, ierīci savienojot ar datoru un izmantojot Standowin programmatūru, var pārveidot par gatavām receptēm.

Genius darbojas īpaši labi, ja jāstrādā ir ar grūti izšķiramiem auto krāsu variantiem, automašīnu rūpnīcas krāsas toņu svārstībām, retiem automašīnu krāsu toņiem  vai ar tādiem auto krāsu toņiem, kuriem ir daudz variantu. Genius ievērojami atvieglo auto krāsošanas darbnīcas darbu un ietaupa laiku un nervus.

Septiņi padomi Genius izmantošanai Lasīt vairāk 


 

 


 

 

STANDOWIN


Standox modulārā auto krāsu toņa programma

 

Standowin programmatūra sniedz piekļuves iespēju visām esošajām auto krāsu receptēm, nodrošinot iespēju meklēt pēc auto krāsu koda, nosaukuma vai Genius mērījumu rezultātiem.

Lai padarītu pareiza auto krāsu toņa izvēli vēl vienkāršāku un, lai papildus auto krāsu tonim varētu vizualizēt arī tā efektu, Standowin programmā ir izmantots jaunais “Digital Color Display”.

 

 • Izmantojot Genius spektrometru,  Standowin analizē mērījumu datus un iesaka recepti, kas ir vistuvākā izmērītajām auto krāsu toņa īpašībām.
   
 • Iegūto recepti tikai ar viena taustiņa palīdzību var novirzīt uz elektriskajiem svariem un sajaukt nepieciešamo auto krāsu nepieciešamajā daudzumā.
   
 • Īpaši klientam izstrādātus vai mainītus auto krāsu toņus var saglabāt speciālā mapē, un vēlāk tos var izmantot līdzīgi kā standarta krāsu toņus.
   
 • Standowin "Color Information" sadaļā var iegūt papildinformāciju par konkrēto automašīnas marku, piemēram konkrēta gada un konkrēta modeļa automašīnas krāsu, iekšējo virsmu un amortizatoru un papildaprīkojumu krāsu. Te atradīsiet arī disku krāsu kodus un informāciju par saderību. Noteikti esat kādreiz pavadījis daudz laika, lai atrastu, kur automašīnā atrodas krāsu kods? Šeit ir risinājums.
   
 • Standowin “Job Card” modulis sniedz iespēju veikt precīzu uzskaiti par katru darbu, savukārt “Stock Control” modulis ir paredzēts krāsu materiālu noliktavas pārvaldībai.
   
 • “Raports” modulis sniegs pilnīgu pārskatu pār to, kad un kādi auto krāsu toņi ir tikuši sajaukti, un kurš auto krāsotājs to ir darījis. Tādējādi materiālu patēriņš vienmēr tiks stingri kontrolēts.


Ja vēlaties saņemt vairāk informācijas par Standowin auto krāsu recepšu programmas lietošanu, lūdzu, lejupielādējiet šo katalogu. 

 

 


 

 

 

STANDOX COLOR BOX


 

Color Box - auto krāsu toņu paraugi katrai Standox krāsu sistēmai


Color Box Basic OEM

OEM Basic (oriģinālās krāsas) – auto krāsu un to variantu ātrai apskatei. Neaizvietojama auto krāsu toņu paraugu sistēma, kurā ietilpst visi Eiropas un Āzijas un daļēji arī Amerikas automašīnu oriģinālo krāsu paraugi ērti lietojamos  krāsu katalogos.

Atsevišķi ir pieejami North-American Color-Book jeb Ziemeļamerikas vietējā tirgus automašīnu krāsu paraugi.

 

 

 

 

Standohyd  Color Box

Izturīgajā, uz sienas stiprināmajā metāla krāsu toņu paraugu kartotēkā var atrast gandrīz visu Eiropas un Āzijas automašīnu krāsu toņu un to variantu paraugus. Lai paraugi ideāli atbilstu receptei, tie ir krāsoti ar pareizu Standohyd krāsu un krāsu pistoli. 


 

 

 

 

 

Standofleet Color Box

Color Box ir ievietots izturīgā, pārnēsājamā metāla kastē. Tajā ir visu Eiropas un Āzijas kravas automašīnu un kravas furgonu oriģinālo krāsu paraugi, kā arī plaši izmantojamo virsmas krāsu un starptautisku uzņēmumu krāsu toņu paraugi. Šeit varēsiet atrast arī RAL, British Standard un NCS krāsu sistēmu paraugus.

 

Krāsots ar pareizu Standofleet auto krāsu. Papildus ir pieejamas lieliskais Color-Mix plakāts, kas palīdzēs veikt auto krāsu tonēšanu, un Color-Circle tādam pašam mērķim. Sākot no 2009. gada versijas, ir pieejami arī matētu auto krāsu paraugi!

 

 

 

 

 

Standox New Accent Color Box

Pilnīgs komplekts izturīgā metāla kastē ar iekšējo virsmu un plastikāta detaļu  auto krāsām. Plastikāta krāsas ir sakārtotas hromatiskā kārtībā (krāsu toņu kārtībā), bet iekšējo virsmu krāsas - atbilstoši automašīnas izgatavotāja kodiem. Pateicoties šim papildu komplektam, Jūsu rīcībā tagad ir pilnīgs auto krāsu paraugu komplekts jebkurai dzīves situācijai auto krāsošanas darbnīcā.

 

 

 

 


 

   


Tiešsaistes receptes
(Color Formulations)


Papildu informāciju par koloristikas
mācībām jautājiet šeit


Noderīga Standothek brošūra:

"Ātra un perfekta toņu saderība"