Jaunais Standox Genius IQ

Jaunais Standox Genius IQ pirmo reizi pasaulē sniedz iespēju izmērīt arī krāsu toņa efektu!
Standox ir ieviesis tirgū jaunās paaudzes spektrofotometru Genius IQ automašīnas krāsojuma digitālajai mērīšanai, lai palīdzētu krāsošanas darbnīcām veikt ātru un precīzu efekta krāsu identifikāciju.


Gandrīz divas trešdaļas Eiropas vieglo automašīnu mūsdienās apstrādā ar efekta krāsām (metāliku, perlamutru, ksiralliku utt.), un tagad jaunais Genius IQ nosaka pilnīgi jaunus standartus šo krāsojumu precīzam mērījumam. Papildus parastajām spektrometra iespējām mainīt nokrāsu (spektru) jaunā iekārta spēj izmērīt arī efektu – tā veidu un apjomu. Šādu iespēju kombinācija padara digitālo nokrāsu mērīšanu daudz efektīvāku un ātrāku. Piemērota toņa atrašana ir ļoti svarīga, lai nodrošinātu nevainojamu darbu norisi no automašīnas pirmās apskates līdz krāsošanai.

 

Standox inženieri ir veikuši būtiskus tehniskus uzlabojumus jaunajam Genius IQ spektrofotometram. Vissvarīgākie no tiem ir īpašu blīvējumu iestrādāšana, kas neļauj izplūdušajai gaismai iekļūt starp mērāmās virsmas izliekumu un mērierīci un ietekmēt mērīšanas rezultātus, kā arī pašas mērierīces gaismas avota maiņa uz būtiski intensīvāku, uzlabojot tumšo toņu mērīšanas precizitāti. Jaunajai iekārtai tagad ir arī skārienjutīgs ekrāns, kur ar vienkāršu simbolu un attēlu palīdzību izvēlnē ir iespējams veikt ātras un vienkāršas izvēles. Arī automašīnas marku tagad var izvēlēties no izvēlnes pirms mērīšanas uzsākšanas, kas savukārt paātrina mērīšanas procesu. Genius IQ savienojums ar datoru un Standowin programmatūru ir tikpat vienkāršs kā līdz šim, turklāt papildus ir uzlabotas un attīstītas arī vairākas Genius programmatūras funkcijas. Ikdienas darbā automašīnu krāsotājam tagad ir iespējams ātri un nekļūdīgi noteikt arī visneparastākos toņus, pateicoties iekārtas vienkāršajai lietošanas loģikai un gatavībai turpmākiem programmatūras papildinājumiem. Tas ir jauns līmenis pareizā krāsu toņa atrašanā!

 

***

 

Standox ir vadošais automašīnas krāsu sistēmu ražotājs Eiropā ar galveno biroju Vācijā, Vupertālē (Wuppertal). Standox piedāvā inovatīvas un videi nekaitīgas krāsu sistēmas vairāk nekā 80 valstīs. Standox pamatprincips ir izveidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem, piedāvājot "Premium" kvalitātes produktu klāstu un piedāvājot augstvērtīgu praktisku atbalstu. Tehniskā atzinība no visiem galvenajiem pasaules automašīnu ražotājiem vislabāk raksturo Standox pozīciju kā vadošo krāsu partneri automašīnu nozarē. Standox preču zīme profesionālam automašīnu krāsotājam sniedz drošības sajūtu un vienmēr nodrošina perfektu rezultātu.

 

Avots: www.standox.com

 

Tiešceļi