Pininfarina izmanto Standox

Slavenais Itālijas automašīnu dizainers Pininfarina izmantoja Standoblue krāsu sistēmu jaunās Cambiano koncepta automašīnas virsmas pārklājumam. Šī iedvesmojošās formas hibrīda automašīna ir pārklāta ar ekskluzīvu briljanta pelēku krāsu, kas, gaismai krītot uz virsbūves kontūras,  kļūst apburoši zilgana, izceļot automašīnas virsbūves skaistumu.

Standox izstrādātā īpašā Standoblue bāzes krāsa vienmēr nodrošina perfektu rezultātu, mirdzošus krāsas toņus un lielisku apdari, neatkarīgi no darba apstākļiem, klimata vai pamatvirsmas.

Šī konceptuālā automašīna bija viens no iespaidīgākajiem objektiem 2012. gadā Ženēvas Automašīnu izstādē. Nekļūdīga apdare Standoblue izpildē bija lieliski piemērota automašīnā izmantotajai īpašajai tehnoloģijai, materiāliem un dizainam. Cambiano ir pilnībā izgatavota no oglekļa šķiedras un alumīnija, un tās enerģijas avots ir hibrīda dzinējs. Četri dažādi akumulatora komplekti ļauj veikt ar automašīnu līdz pat 800 kilometru lielu attālumu, un to uzlādei automašīna ir aprīkota ar 50 kW turbīnas dzinēju, kas brauciena laikā automātiski uzlādē akumulators. Hibrīda automašīna, izmantojot tikai elektromotoru, spēj nobraukt līdz pat 205 kilometriem. Taču runa nav tikai par ekonomisku braukšanu: Cambiano piedāvā kaut ko īpašu tiem, kuri vēlas izbaudīt arī patiesu ātruma piedzīvojumu, jo automašīnas maksimālais ātrums sporta pārnesumā sasniedz vairāk nekā 250 km/h. Līdzvērtīgi iespaidīgs ir arī automašīnas interjers, kura grīdas un durvju polsterējuma paneļi ir pārklāti ar greznu ozolkoku, kas iegūts no Venēcijas lagūnā gadiem ilgi zem ūdens bijušiem ozola stabiem, kuri ir īpaši apstrādāti automašīnas interjeram.

 

 

***

 

Standox ir vadošais automašīnas krāsu sistēmu ražotājs Eiropā ar galveno biroju Vācijā, Vupertālē (Wuppertal). Standox piedāvā inovatīvas un videi nekaitīgas krāsu sistēmas vairāk nekā 80 valstīs. Standox pamatprincips ir izveidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem, piedāvājot "Premium" kvalitātes produktu klāstu un piedāvājot augstvērtīgu praktisku atbalstu. Tehniskā atzinība no visiem galvenajiem pasaules automašīnu ražotājiem vislabāk raksturo Standox pozīciju kā vadošo krāsu partneri automašīnu nozarē. Standox preču zīme profesionālam automašīnu krāsotājam sniedz drošības sajūtu un vienmēr nodrošina perfektu rezultātu.

www.standox.com

www.pininfarina.it/it/cambianoFotogrāfijas: Standox GmbH
Avots: www.standox.com

Tiešceļi