"ONE-VISIT" sistēma nozīmē lielāku produktivitāti

Standoblue bāzes krāsu sistēma no Standox ir augstvērtīga sistēma, kas, uzklājot uz virsmas viena darba procesa gaitā  (“One Visit” ), bez  žāvēšanas slāņu uzklāšanas starplaikā nodrošina perfektu rezultātu. Šāds darba process ir iespējams, pateicoties pilnīgi jaunai augsto tehnoloģijas saistvielu sistēmai.

Kopā ar Standoblue bāzes krāsu lietošanai īpaši labi piemērota ir arī Standox jaunā laka  - Standocryl VOC-Xtra Klarlack. Tās abas tiek uzklātas uz virsmas vienā turpinošā darba slānī – gan bāzes krāsa, gan arī laka ir tā dēvētā viena darba procesa produkti  – “One Visit Products”. Šādu produktu izmantošana būtiski samazina darbam patērējamo efektīvo laiku, izdevumus krāsu kameras apsildei un elektrības rēķinus. Tā rezultātā ievērojami paaugstinās kopējā virsbūves darbnīcas efektivitāte, jo, pateicoties ietaupītajam laikam, ir iespējams paveikt vairāk darba.

 

Standox Vācijas servisa tehniķis Ervīns Hartmans (Erwin Hartmann) ir iepazīstinājis daudzas augstas kvalitātes darbnīcas ar viena darba procesa produkta sniegtajām priekšrocībām krāsošanas procesā: “Jaunais process ir īpaši piemērots krāsošanas darbnīcām, kas vēlas uzlabot darbnīcas veiktspēju, saīsinot laiku, ko patērē krāsošanas kamerā.”

 

Standoblue bāzes krāsu uzklāj uz virsmas vienā slāni, kas nodrošina apmēram 80% pārklājumu un pēc tam, negaidot krāsas nožūšanu, no nedaudz lielāka attāluma tieši uz slapjā krāsu slāņa uzsmidzina vieglu efekta slāni. Efekta slānis nodrošina pilnīgu pārklājumu un arī ideālu metālikas efektu uz krāsas virsmas. Pretēju darba procesu izmanto jaunas lakas uzklāšanas gadījumā: vispirms uzsmidzina plānu gludu slāni, bet pēc tam bez žāvēšanas - pilno lakas slāni.

“Uzsmidzināšana vienā plūstošā slānī, nav nekāds burvju triks,” saka Ervīns Hartmans. Tomēr ir svarīgi, lai automašīnu krāsotājs ievērotu tehniskajā informācijā minētos padomus un ieklausītos Standox tehniķu ieteikumus.


“One Visit” procesa lietderību var ļoti viegli pamanīt un izprast. “Vairs nav nepieciešama žāvēšana starp slāņu uzklāšanu, taču vienlaikus tiek panākta vislabākā nožūšana un darbu var veikt ļoti ātri.” Rezultātā var ietaupīt ne tikai  krāsu kamerā patērēto darba laiku, bet arī  materiālu patēriņu. “Izmantojot Standox jaunās lakas kopā ar Standoblue bāzes krāsu sistēmu, ietaupīsiet 25 līdz 30% materiāla, salīdzinot ar lakām, kurām ir nepieciešama uzsmidzināšana divos slāņos ar nožāvēšanu starp slāņiem. ” Viena darba slāņa procesa rezultāts ir gan tehniski, gan arī vizuāli lielisks un neatpaliek no tradicionālās krāsu virsmas ar divu slāņu uzklāšanu. “Papildus ātrai žūšanai Standoblue rada arī īpaši gludu virsmu,” saka Ervīns Hartmans. “Standox VOC-Xtra Klarlack īpaši augstais sausvielu saturs kopā ar viegli tiksotropiskām īpašībām (noturība uz vertikālām virsmām) vienmēr nodrošina perfektu rezultātu.”


Tomēr arī Standoblue un jaunais VOC-Xtra Klarlack nebūt nav vienīgie produkti, ko var izmantot, neveicot žāvēšanu slāņu uzklāšanas starplaikā. Šo procesu mūsdienās ir iespējams veikt ar gandrīz visām Standox lakām, tāpat arī ar Standohyd bāzes krāsu sistēmu un Standofleet virsmas krāsu sistēmu.

Jau ilgus gadus šo  vadošā Vācijas krāsu izgatavotāja 1V tehnoloģiju tās priekšrocību dēļ izvēlas  profesionālas automašīnu krāsošanas darbnīcas. Savā laikā revolucionārā Standohyd krāsu sistēma uz ūdens bāzes pirmo reizi atklātībā parādījās 1992. gadā "Frakfurt Automechanika Show" izstādē, proti, Standohyd šobrīd svin jau 20 gadu! Taču Standox "viena darba process" ir tā pati inovatīvā sistēma, kas pirms 20 gadiem  bija mūsu pirmais leģendārais viena darba procesa produkts  – pasaulē pirmā vienā slānī uzsmidzināmā automašīnu laka  Standox 20-60 Klarlack.

 

***

 

Standox ir vadošais automašīnas krāsu sistēmu ražotājs Eiropā ar galveno biroju Vācijā, Vupertālē (Wuppertal). Standox piedāvā inovatīvas un videi nekaitīgas krāsu sistēmas vairāk nekā 80 valstīs. Standox pamatprincips ir izveidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem, piedāvājot "Premium" kvalitātes produktu klāstu un piedāvājot augstvērtīgu praktisku atbalstu. Tehniskā atzinība no visiem galvenajiem pasaules automašīnu ražotājiem vislabāk raksturo Standox pozīciju kā vadošo krāsu partneri automašīnu nozarē. Standox preču zīme profesionālam automašīnu krāsotājam sniedz drošības sajūtu un vienmēr nodrošina perfektu rezultātu.
 

Avots: www.standox.com

 

 


Fotogrāfijas: Standox GmbH

 

Attēlā redzama viena darba procesa sistēma, izmantojot Standoblue bāzes krāsu un Standox VOC-Xtra Klarlack laku. Pēc bāzes krāsas slāņa uzklāšanas, negaidot tās nožūšanu, tiek uzklāts efekta slānis, ko uzklāju tieši uz mitrās krāsas. Pretējā tehnika tiek izmantot lakošanā, kur uz vispirms uzklātā plānā, gludā slāņa arī, iepriekš nenožāvējot, uzreiz tiek uzklāts pilnais spīduma slānis.
 

Tiešceļi