BMW atjauno sadarbību ar Standox

BMW Group koncerns, kura galvenais birojs atrodas Vācijā, Minhenē, paziņojis, ka tas ir atjaunojis ieteikumu visām BMW pārstāvniecībām un importētājiem BMW automašīnu remontdarbos izmantot Standox krāsu sistēmas.

Šis jaunais “apstiprinājums” 2012. gada sākumā stājās spēkā 33 valstīs visā pasaulē saskaņā ar jauno starptautisko pamatnolīgumo starp BMW Group un Standox, kas kalpo par pamatu visiem turpmākajiem vietējiem līgumiem.
"Ļoti priecājamies par šā svarīgā līguma noslēgšanu un BMW atzinumu par ieteikuma atjaunošanu. Tas lieliski atspoguļo BMW drošības sajūtu par mūsu krāsu sistēmas ļoti augsto kvalitāti, starptautisko un ātro piegādi un elastīgu augstākā līmeņa tehnisko atbalstu,” stāsta Standox preču zīmes vadītājs Zvonimirs Simunovičs (Zvonimir Simunovic).

 

***

 

Standox ir vadošais automašīnas krāsu sistēmu ražotājs Eiropā ar galveno biroju Vācijā, Vupertālē (Wuppertal). Standox piedāvā inovatīvas un videi nekaitīgas krāsu sistēmas vairāk nekā 80 valstīs. Standox pamatprincips ir izveidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem, piedāvājot "Premium" kvalitātes produktu klāstu un piedāvājot augstvērtīgu praktisku atbalstu. Tehniskā atzinība no visiem galvenajiem pasaules automašīnu ražotājiem vislabāk raksturo Standox pozīciju kā vadošo krāsu partneri automašīnu nozarē. Standox preču zīme profesionālam automašīnu krāsotājam sniedz drošības sajūtu un vienmēr nodrošina perfektu rezultātu.

 

Avots: www.standox.com 
 

 

Tiešceļi