Wieländer+Schill iekārtas un instrumenti

 

 

Automašīnu virsbūvju remontēšanas tehnoloģijas kļūst arvien sarežģītākas un precīzākas. Mūsu mērķis ir vienmēr atbalstīt klientus, uzsākot lietot jaunas tehnoloģijas un piedāvāt iespēju remontēt automašīnas, izmantojot automašīnu ražotāju atzītas metodes un tehnoloģiju.

 

Mūsu jaunais sadarbības partneris Wieländer+Schill ir ražotājs, kura pasaules līmeņa metināšanas iekārtas, īpašie instrumenti, alumīnija virsbūvju remontēšanas sistēmas un daudzi citi risinājumi virsbūves darbnīcām lieliski papildina mūsu produktu klāstu virsbūves remontu tehnoloģiju un risinājumu daļā.

 

Wieländer+Schill sadarbībā ar vadošajiem automašīnu ražotājiem ražo iekārtas un īpašos instrumentus virsbūves darbnīcām jau 35 gadus, un šobrīd uzņēmums piegādā savus izstrādājumus  vairāk nekā 50 valstīm. Viņu attīstītā virsbūves remontēšanas tehnoloģija un iekārtas gadu gaitā ir kļuvušas par automašīnu industrijas standartu un pasaulē un tiek lietotas vispopulārāko automašīnu izplatītāju pārstāvniecību virsbūves darbnīcās. Inovatīvas tehnoloģijas, ļoti augsta kvalitāte un piegāžu elastība ir trīs galvenie aspekti, uz kuriem ir balstīta uzņēmuma darbība.

 

Gan Benefit, gan  Wieländer+Schill piedāvā lielisku klientu apkalpošanu gadu desmitiem ilgajā, pastāvīgi mainīgajā automašīnu virsbūves remonta tirgū. Abu uzņēmumu veiksmes stāsta pamatā ir bijuši labi apmācīti un motivēti profesionāli darbinieki, kuri spēj ātri un elastīgi reaģēt uz mainīgo situāciju virsbūves remonta nozarē, piedāvājot vislabāko apkalpošanu un izcilus produktus.

 

 

                                          

 

 Wieländer+Schill galvenais birojs un mācību centrs Vācijā, Švenningenā (Schwenningen).