SATA krāsošanas iekārtas


 

SATA GmbH ir atzīts augstākā līmeņa krāsu pistoļu ražotājs Vācijā. Uzņēmums tika dibināts pirms nedaudz vairāk kā 100 gadiem, un tajā laikā tā nosaukums bija Sanitaria. Uzņēmums sāka darbību kā ķirurģisku instrumentu ražotājs. Krāsu pistoles tas sāka ražot 1925. gadā pēc kādas Vācijas laku fabrikas pasūtījuma ar tā dēvēto privāto preču zīmi. Krāsu pistoļu sērijveida ražošana tika uzsākta 1931. gadā, jau ar SATA preču zīmi.

 

SATA augstu tehnoloģiju, izturīgie un ergonomiskie produkti ir snieguši krāsotājiem pilnīgu pārliecību par to, ka ir darīšana ar uzticamu partneri, un krāsošana ir tīrais prieks!
 

 

KRĀSU PISTOLES

 

 

SATAjet 4000 HLVP krāsu pistole ar pagriežamu savienojumu un PVC augšējo trauku

 

Vislabākā augstākās klases krāsu pistole "supertaupītāja" ir piemērota visiem darbiem, kuros nepieciešama izcila apdare. Taupīga zemspiediena krāsu pistole ir piemērota klāšanai uz virsmām gan, izmantojot materiālus uz ūdens, gan arī uz šķīdinātāja bāzes.

 

 

 

 

   

SATAjet 4000 RP krāsu pistole ar pagriežamu savienojumu un PVC augšējo trauku

 

Vislabākā augstākās klases "superātrā" krāsu pistole, kas ir piemērota visiem darbiem, kuros nepieciešama pirmklasīga apstrāde. Pazemināta spiediena krāsu pistole ir piemērota klāšanai uz virsmām gan, izmantojot materiālus uz ūdens, gan arī uz šķīdinātāja bāzes. Īpaši piemērota lakošanai.

 

 

 

 

   

SATAminijet  3000 B HVLP SR

 

Krāsu pistole nelieliem krāsošanas un dizaina darbiem, krāsas kūļa regulēšana no abām pusēm - piemērota darbam gan labročiem, gan kreiļiem.

 

 

 

 

   

SATAjet 20B

 

Krāsu pistole nelieliem krāsošanas un dizaina darbiem, krāsas kūļa regulēšana no abām pusēm,  piemērota darbam gan labročiem, gan kreiļiem.

 

 

   

SATAgraph 1

 

Viegli lietojams aerogrāfs iesācējiem un hobija darbiem.

 

 

 

 

   

SATAgraph 2

 

Universāls aerogrāfs rokdarbiem, rūpnieciskajiem un hobija darbiem. Iespēja ātri pārveidot no pistoles ar augšējo trauku uz pistoli ar apakšējo trauku.

 

 

 

 

 

SATAgraph 3

 

Augstākās klases aerogrāfs īpaši smalku zīmējumu veikšanai. Atsevišķi regulējama materiāla padošana no roktura augšpuses.
Pieejams ar 2,5 ml augšējo trauciņu vai 5 ml apakšējo trauciņu.

 

 

 

 

SASPIESTA GAISA FILTRI

 

   
   

SATA 400 saspiesta gaisa filtra sistēmas

 

Ar automātisku kondensāta likvidēšanu.

 

 

 


 

   

SATA100 dubultie saspiesta gaisa filtri gruntēšanas zonās

 

Ar automātisku kondensāta likvidēšanu.

 

 

 

 

Respiratori

 

   

 

 

SATA Vision 2000

 

VISION 2000: pilna sejas maska ar svaiga gaisa uzpūšanu, aizsardzība 100% (darba spiediens 4 bāri, saspiesta gaisa patēriņš min.170 Nl/min.).

 

 

 

 

 

Citas iekārtas

 

SATA dray jet  žāvēšanas sistēmas un saspiesta gaisa plūsmas pistoles

              

 

 

 

 

    

 

Papildus informācija par produktiem:

tālr. +371 6731 3385

e-pasts:info@autopalete.lv

 

www.sata.com