Mirka slīpmašīnas un piederumi

 

 

 

 

 

 

 

 

Mirka® Deros inovatīvā elektriskā orbitālā slīpmašīna 

 

  • Viskompaktākā, ergonomiskā un spēcīgākā slīpmašīna savā klasē
  • Motors, lai minimizētu tā uzturēšanas apkopes
  • Nav nepieciešams ārējas barošanas avots 
  • Zema vibrācija salīdzinot ar tirgus standartu
  • Risinājums 2-in-1; 2 pēdas (125 un 150 mm) ir iekļautas plastmasas čemodāna komplektācijā

 

Mirka® Deros saņēma IF Produktu Dizaina balvu par izcilo, spēcīgo sniegumu, inovatīvo dizainu, un inteliģentiem risinājumiem.

 

 

 

 


 

 

Mirka AOS130NV Orbitālā slīpmašīna maziem laukumiem.

 

Šī orbitālā mašīna mazu laukumu remontiem ar 32 mm pamatni ir vieglas konstrukcijas ar ergonomisku rokturi. Mašīna sniedz labāku vizuālo kontroli pār slīpējamo laukumu, un tās mazais izmērs ļauj piekļūt grūti pieejamām vietām.  

Instrumentu var izmantot slīpēšanai virsmām OEM, mākslas un koksnes virsmu apstrādei kopā ar Polarstar SR diskiem. AOS130NV instruments ar 3 mm soli sniedz smalkāku apdari un vieglāku pulēšanas procesu.

 

Mašīnai ir ātras bloķēšanas slēdzis uz pēdas pamatnes. Pēdas savienojuma sistēma var tikt mainīts uz ¼ " vītni. Plāksne un skrūves, lai veiktu nomaiņu, ir iekļauti iepakojumā.

 

 

 

 

 

 

 

 

MIRKA pneimatiskā slīpmašīna ar 32 mm lielu pēdu

 

MIRKA slīpmašīna ar 32 mm lielu pēdu ir paredzēta lietošanai īpaši nelielu bojājumu likvidēšanai, Micro-Repair smalku labojumu gadījumos un kopā ar MIRKA pulēšanas sistēmu putekļu daļiņu likvidēšanai pirms pulēšanas.

 

Orbīta 2,5 mm

 

 

 

 

 

 

   

MIRKA pneimatiskā slīpmašīna ar 75 mm lielu pēdu

 

MIRKA slīpmašīna ar 75 mm lielu pēdu ir paredzēta lietošanai nelielu bojājumu likvidēšanai, izmantošanai sarežģītu slīpēšanas darbu veikšanai vai Micro-Repair smalku labojumu veikšanai. Slīpmašīna ar 75 mm lielu pēdu ir arī efektīvs palīgs, lietojot kopā ar ABRALON smalkajiem slīpēšanas diskiem virsmas sagatavošanai pirms pulēšanas darbu veikšanas.

 

Orbīta  2,5 mm

 

 

 

 

 

 

   

MIRKA PROS650CV jaunās paaudzes pneimatiskā slīpmašīna ar 150 mm lielu pēdu -  JAUNUMS!

 

Jaunās PRO sērijas MIRKA slīpmašīnas ar 150 mm lielu pēdu ir paredzētas ikdienas slīpēšanas darbiem mūsdienu automašīnu krāsošanas darbnīcās un rūpniecībā, kā arī izstrādātas darbam ar ABRANET un  AUTONET tīkla slīpēšanas materiāliem. Ergonomisks dizains un bremze, kas novērš pēdas brīvu rotēšanu, padara to lietotājam vēl draudzīgāku.

 

Orbīta 5 mm

 

 

 

 

 

MIRKA pneimatiskās slīpmašīna ar 150 mm lielu pēdu

 

MIRKA slīpmašīnas ar 150 mm lielu pēdu ir paredzētas ikdienas slīpēšanas darbiem modernās automašīnu krāsošanas darbnīcās. Maksimālā veiktspēja un vieglais svars ir galvenās īpašības, kas padara šos instrumentus ērti lietojamu un efektīvus, vienmēr nodrošinot vislabāko rezultātus.

 

Priekšdarbos pirms gruntēšanas  -   orbīta  5 mm

Grunts slīpēšanai pirms krāsošanas – orbīta 2,5 mm

 

 

 

 

 

MIRKA speciālā slīpmašīna ar 150 mm lielu pēdu un 10 mm orbītu

 

MIRKA lielas veiktspējas slīpmašīna ar 150 mm lielu pēdu, kas lietojama ar abām rokām, galvenokārt ir paredzēta vecās krāsas noņemšanai, špakteles rupjās slīpēšanas veikšanai un arī virsbūves remontdarbu speciālistiem ar virsbūves alvu apstrādāto virsmu gala apdarei.

 

Orbīta 10 mm 

 

Pieejams arī modelis lietošanai ar divām rokām un 5,0 mm orbītu parastai lietošanai.

 

 

 

 

 

MIRKA speciālā slīpmašīna ar 200 mm lielu pēdu  - JAUNUMS!

 

MIRKA lietošanai ar divām rokām paredzētā slīpmašīna ar 200 mm lielu pēdu ir paredzēta darbam uz lielām virsmām, piemēram, autobusu un kravas automašīnu ražošanā un apdarē. Ērts papildu rokturis un pagarināts korpuss nodrošina drošu saķeri, bet 5 mm lielā orbīta nodrošina pietiekamu veiktspēju darbam uz lielām virsmām.

 

Orbīta 5 mm

 

 

 

 

 

MIRKA pneimatiskās slīpmašīnas ar kantainu slīpēšanas pēdu

 

MIRKA slīpmašīnas ar kantainu slīpēšanas pēdu ir paredzētas ikdienas slīpēšanas darbiem gan automašīnu krāsošanas darbnīcās, gan arī rūpniecisku apdares darbu veikšanā. MIRKA slīpmašīnas ar kantainu pēdu ir pieejamas divos dažādos izmēros, un tās ir ļoti ērtas lietošanai uz gludām virsmām un kantainu detaļu slīpēšanai. Putekļi tiek izsūkti visas pēdas apmērā, un šie instrumenti ir īpaši labi piemēroti lietošanai kopā ar  ABRANET un  AUTONET tīkla slīpēšanas materiāliem.

 

Ar 75 X 100mm  pēdu - orbīta  3 mm

Ar 70 X 198mm pēdu - orbīta  3 mm

 

 

 

 

 

   

MIRKA slīpējamie klucīši manuālai slīpēšanai un ēveles ar putekļu nosūcēju

 

Plašajā MIRKA instrumentu klāstā atradīsiet piemērotu ēveli vai slīpējamo klucīti ar putekļu nosūcēju.

 

   

   

 

 

 

   

MIRKA speciālās garās slīpēšanas ēveles ar putekļu nosūcēju

 

MIRKA garās slīpēšanas ēveles ir paredzētas lielu virsmu īpaši jaudīgai slīpēšanai: to lietošanas nozares ir vecu automašīnu restaurēšana, laivu un jahtu krāsošana un kravas furgonu krāsošana.

 

Ir pieejami divu tipu klucīši:

115 X 1000mm stingrs slīpējamais klucītis ar putekļu nosūkšanu;

115 X 1000mm elastīgs slīpējamais klucītis ar putekļu nosūkšanu.

 

 

 

 

 

MIRKA pārvietojamais putekļu sūkšanas centrs

 

MIRKA slīpēšanas centri ir pieejami ar elektroautomātiku: ieslēdzot instrumentu, slīpēšanas centra putekļu sūcējs saņem impulsu un sāk automātiski darboties. Šādi darbojas arī instrumenta un putekļu sūcēja izslēgšana. Var regulēt putekļu sūcēja motora ātrumu un tā vilkmes stiprumu. MIRKA slīpēšanas centri ir izturīgi, un tie ir paredzēti lietošanai profesionālās krāsošanas darbnīcās un apdares rūpniecībā.

 

Labāka rezultāta sasniegšanai iesakām izmantot kopā ar MIRKA antistatiskajām putekļu caurulītēm!

 

 

 

 

 

MIRKA piederumi

 

MIRKA produktu klāstā atradīsiet arī pilnīgu slīpēšanas iekārtu piederumu izvēli – slīpēšanas pēdas, pēdu pārklājus, pamatpēdas, putekļu caurulītes un citus.

 

     

 

 

 

 

 

MIRKA® DEROS

          Lasīt vairāk 

 

        Reģistrējiet savu

            instrumentu 

      www.mirka.com

 

   

 

Papildus informācija par produktiem:

tālr. +371 6731 3385

e-pasts: info@autopalete.lv

 

www.mirka.com

 

MIRKA TOOLS
Noskatieties video klipus!