Mirka pulēšanas iekārtas

 

 

 

 

 

MIRKA pneimatiskās pulēšanas iekārtas ar 77 mm pēdu

 

MIRKA jaunā pulēšanas iekārta ar 77 mm pulēšanas pēdas pamatni ir paredzēta tieši Micro Repair sīku remontdarbu apstrādei un lietošanai pēc virsmas atputekļošanas, kā arī sarežģītas formas detaļu pulēšanai. Ērts un ergonomisks korpuss un papildu rokturi nodrošina labu saķeri. Pieejami arī modeļi ar dažādu ātrumu.

 

MIRKA pulēšanas iekārta ar 77 mm pēdu – līdz 3000 apgr./min.

MIRKA pulēšanas iekārta ar 77 mm pēdu – līdz 10 apgr./min.

 

 

 

 

 

 

MIRKA PS1437 elektriskā pulēšanas iekārta ar 150 mm pēdu

 

MIRKA pulēšanas iekārta ar 50 mm pulēšanas pēdas pamatni ir īpaši paredzēta lietošanai automašīnu krāsošanas darbnīcās, kur parasti nav nepieciešams pulēt visu automašīnu, bet gan tikai tās daļu, krāsošanai, remontējot automašīnu pēc remonta, vai pāreju apstrādei. 150 mm pamatnei piestiprinātie pulēšanas diski ir paredzēti tieši šādiem uzdevumiem, tiem ir piemērots izmērs, un tie patērē mazāk pulēšanas pastas.

 

MIRKA pulēšanas iekārta ar 150 mm pēdu – 1100-3700 apgr./min.

 

 

 

 

 

 

 

MIRKA PS1524 elektriskā pulēšanas iekārta ar 180 mm pēdu

 

MIRKA pulēšanas iekārta ar 180 mm pulēšanas pēdas pamatni ir paredzēta sarežģītu darbu veikšanai – pulēšanas darbnīcu pastāvīgam darbam un visai automašīnas pulēšanai vai arī laivu, jahtu pulēšanai. Kur vien ir nepieciešamas spīdīgas virsmas, šis instruments būs nepārspējams. Lokveida rokturis sniedz iespēju turēt pulēšanas iekārtu gan horizontāli, gan vertikāli.

 

MIRKA pulēšanas iekārta ar 180 mm pēdu – 800-2400 apgr./min.

 

 

 

 

 

MIRKA pulēšanas iekārtu piederumi

 

MIRKA produktu klāstā atradīsiet arī piederumu klāstu pulēšanas iekārtām – pulēšanas pēdas, pamatnes pēdas, pulēšanas pēdas tīrīšanas spainīšus un ķemmes un daudzus citus.

 

          Lasīt vairāk 

 

        Reģistrējiet savu

            instrumentu 

      www.mirka.com

 

   

 

Papildus informācija par produktiem:

tālr. +371 6731 3385

e-pasts: info@autopalete.lv

 

www.mirka.com

 

MIRKA TOOLS
Noskatieties video klipus!