MIRKA instrumenti un abrazīvi

 

 

MIRKA ir visā pasaulē labi zināms kvalitatīvu abrazīvu, slīpēšanas iekārtu un pulēšanas sistēmu ražotājs.

Pirms sešiem gadiem MIRKA galvenajā birojā Jepua, Somijā, pieņēma lēmumu uzsākt attīstīt slīpmašīnu sēriju, jo tirgū pieejamā izvēle no cenas vai kvalitātes viedokļa nebija pietiekami laba. Lai nodrošinātu vislabāko rezultātu, uzņēmumā MIRKA, strādājot ar abrazīviem, nolēma, ka savas iekārtas ir arī jāprojektē pašiem. Izrādījās, ka lēmums bija pareizs, iekārtas dizainu profesionāli lietotāji uzņēma ļoti labi. Bija izstrādāti darbarīki ar ļoti labu cenas un kvalitātes attiecību! Gadu gaitā klāsts ir papildināts un ticis atjaunots, un mūsdienās tajā ir arī tādas iekārtas, ko citi šobrīd nemaz nepiedāvā. Piemēram, īpaša slīpmašīna ar 10 mm svārstību un īpaši lielu veiktspēju vecās krāsas likvidēšanai un špakteles slīpēšanai, kā arī pasaulē pirmo vieglo 24 V elektrisko slīpmašīnu klāsts.

 

 

PULĒŠANAS LIETPRATĒJS


Uzņēmums MIRKA pēdējos gados ir saņēmis atzinību kā pulēšanas sistēmu ražotājs. Tā specialitāte papildus automašīnu pulēšanas iekārtām un piederumiem ir arī ļoti efektīvas pulēšanas sistēmas, lai padarītu laivu un jahtu virsmas spīdīgas, tāpat arī rūpnieciskajai pulēšanai. Protams, MIRKA piedāvā pilnā izvēlē īpašos abrazīvus virsmu smalkajai slīpēšanai pirms pulēšanas!

Līdzīgi kā slīpēšanas gadījumā, MIRKA nolēma izstrādāt arī savas pulēšanas iekārtas un spilvenu sistēmas, pārliecinoties, ka esošās sistēmas ne vienmēr piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību. Tā mūsdienās MIRKA klāstā ir arī tradicionālas elektriskās pulēšanas iekārtas pulēšanai ar 150 mm un 180 mm pēdu, moderna pneimatisko iekārtu klāsts ar 77 mm pēdu un pietiekams nepieciešamo piederumu un papildaprīkojuma daudzums.

 


MIRKA slīpmašīnas un piederumi

 

MIRKA pulēšanas materiāli
 


MIRKA slīpēšana

 

 

          Lasīt vairāk 

 

        Reģistrējiet savu

            instrumentu 

      www.mirka.com

 

   

 

Papildus informācija par produktiem:

tālr. +371 6731 3385

e-pasts: info@autopalete.lv

 

www.mirka.com

 

MIRKA TOOLS
Noskatieties video klipus!