Herkules iekārtas virsbūves un krāsošanas darbnīcām

 

 

 

 

 

HERKULES ir Vācijas uzņēmums ar senām tradīcijām, un tā moto ir  – "Technik für Menschen" jeb "Tehnika cilvēkiem". Visas Herkules izgatavotās iekārtas ir radījuši virsbūves un krāsošanas darbnīcu speciālisti, un tās ir izveidotas maksimāli ērtas un loģiski izmantojamas. Herkuless ir unikāls ražotājs Eiropā, jo tā izgatavotie pacēlāji un centrālās atputekļošanas sistēmas ir paredzētas tieši virsbūves un krāsošanas darbnīcām. Ņemot vērā, ka galvenā lietotāju grupa ir tieši virsbūves darbnīcas, visi Herkules pacēlāji darbojas uz saspiesta gaisa spilvena principa. Izmantojot uzņēmuma Goodyear dubultos gaisa spilvenus, var izvairīties no iespējamās eļļas izsmidzināšanās krāsošanas darbnīcas gaisā, kas var radīt, piemēram, silikona caurumus un inficēšanās risku.

 

Kopš 2007. gada Herkules pieder pie Zviedrijas tehnoloģijas grupas Hedson Technologies AB - kopā ar IRT, DRESTER un TRISK preču zīmēm. Hedson kā Eiropas autobūves piegādātājs kopā ar automašīnu ražotājiem un atzītām automašīnu krāsu uzņēmumiem pastāvīgi attīstās un interesējas par virsbūves un krāsošanas darbnīcu tehnoloģiskajiem jaunumiem. Visas Herkules iekārtas tiek ražotas Vācijā, un līdz ar to ir nodrošināta visaugstākā iespējamā kvalitāte. Kvalitātes pierādījums ir trīs gadu pilna garantija visiem Herkules pacēlājiem.

 

 

100%  ražots Vācijā, trīs gadu garantija un CE sertifikāts!

 

 

 

 

PROJEKTĒŠANA UN IEKĀRTU UZSTĀDĪŠANA

 

Esam gatavi piedāvāt un uzstādīt tieši tādu risinājumu, kāds Jums ir nepieciešams. Kaut vai tas būtu 15 krāsotāju pacēlāji un centrālā putekļu sūkšanas sistēma 3000 m2 virsbūves un krāsošanas darbnīcai vai pārvietojams pneimopacēlājs riepu maiņas punktam.

Ar Herkules speciālistu palīdzību piedāvāsim piemērotu risinājumu. Sagatavosim Jūsu projektētājiem jau gatavus CAD rasējumus ar tekstiem latviešu valodā un nepieciešamības gadījumā izstrādāsim visu tehnoloģisko projektu. Esam sekmīgi sadarbojušies ar NordProjekt, Sweco, Hiieko, Sirkel un Mall, kā arī ar AB Ansambel projektētājiem un ieteiksim vislabākos nozares speciālistus.
Mūsu izstrādātais tehnoloģijas projekts kopā ar specifikācijām palīdzēs ietaupīt 3000 līdz 10 000 eiro no visām celtniecības projekta izmaksām.

 

 

 

Herkules pacēlāji virsbūves un krāsošanas darbnīcām

 

 

 

   

 

 

 

 

Herkules HLS1200 pacēlājs virsbūves remontdarbu speciālistam un automašīnu krāsotāja priekšdarbiem - pacelšanas augstums 1200 mm

 

 

     

 

 

 

 

Herkules HLS1600 pacēlājs virsbūves remontdarbu speciālistam un automašīnu krāsotājam  - pacelšanas augstums 1600 m

 

 

 

 

Herkules HLS1600 DUO īpašais pacēlājs virsbūves remontdarbu speciālistam un automašīnu krāsotājam - pacelšanas augstums 1600 mm, divdaļīgs

 

 

 

HERKULES HLS SPRAYBOOTH pacēlāji novietošanai krāsošanas kamerās un priekšdarbu zonās, kā arī kustībai uz sāniem.

 

Herkules pacēlāji remontdarbnīcām un riepu maiņai

 

 

 

 

 

HERKULES LIFT MOBIL – speciāls viegli noņemams pacēlājs riepu un bremžu darbiem ar 2,5 T celtspēju. Automašīnas pacelšana ar izvelkamu balstu palīdzību, satverot aiz kārbām.

 

 

   

 

HERKULES RS – speciāls ātrs pacēlājs riepu un bremžu darbiem ar 3 T celtspēju. Automašīnas pacelšana aiz kārbām bez balstu palīdzības.

 

 

   

 

HERKULES MULTI – speciāli pacēlāji ar 2 un  2,5 T celtspēju novietošanai uz esoša 4-stabu pacēlāja.

 

 

 

HERKULES K700 – universāls pacēlājs ar 2,8 T celtspēju

 

 

 

HERKULES portatīvs gaisa spilvens-domkrats

 

 

 

HERKULES motociklu pacēlājs

 

Herkules krāsošanas pacēlāji

 

 

 

 

HERKULES krāsošanas pacēlāji kravas furgonu un kravas automašīnu priekšdarbiem un krāsošanai

 

Herkules  atputekļošanas sistēmas

 

 
 

 

 

HERKULES HEXATOMB T2 atputekļošanas sistēma ar konsoli

 

  

 

 

HERKULES HEXATOMB MOBIL pārvietojama atputekļošanas sistēma

 

 

HERKULES HEXATOMB centrālās atputekļošanas sistēmas

 

Herkules Transmobil

 

 

HERKULES TRANSMOBIL automašīnu pārvietošanas sistēma

 

Herkules Transmobil ir unikāla automašīnu pārvietošanas sistēma, kur automašīnu ir iespējams uzkraut uz Transmobil pamatnēm un ar radiovadības palīdzību pārvietot jebkur, piemēram, uz krāsošanas kameru. Lieljaudas darbnīcās automašīna uz Transmobil pamatnes var palikt visu darbu laiku, ietaupot daudz laika un enerģijas. Transmobil ir viens no variantiem nākotnes virsbūves darbnīcas konceptā – ātrs un ekonomisks risinājums!

 

 

 

Herkules papīra prese

 

 

HERKULES SPECIĀLĀS PRESES virsbūves un krāsošanas darbnīcām pārklājpapīru un plēves pārpalikumu presēšanai.