DRESTER krāsu iekārtu mazgāšanas sistēmas

 

 

 

 

Hedson Technologies AB ir augstu novērtēts Zviedrijas uzņēmums, kas ražo tīrīšanas un žāvēšanas iekārtas gan autobūves nozarei, gan arī virsbūves remontdarbnīcām. Uzņēmums ir nozares līderis visos svarīgākajos pasaules tirgos. Hedson ilgā tehniskā pieredze un profesionālo lietotāju prasību ņemšana vērā savu produktu attīstībā un izstrādē, ir ļāvusi izveidot ļoti kvalitatīvas iekārtas, kas ir efektīvas, drošas, vienkārši lietojamas un videi nekaitīgas.

 


DRESTER ir viena no četrām Hedson Technologies AB preču zīmēm, ar kuru ražo krāsu iekārtu mazgāšanas sistēmas. Tā kā pasaulē pirmo krāsu pistoļu mazgāšanas sistēmu ir ražojis tieši Drester, tas vienmēr ir turpinājis pilnveidot krāsu pistoļu mazgāšanas sistēmu – vienmēr bijis savas nozares izcilnieks.  Šajā plašajā produktu klāstā noteikti atradīsiet tieši savām vajadzībām piemērotu iekārtu.
Drester mazgāšanas sistēmas ir izturīgas un uzticamas un atbilst spēkā esošajām drošības prasībām.

 

   
BoXer Quattro Combo BoXer Double Combo

 

 


Kā ievietot pistoli mazgāšanas iekārtā? Noskatieties, lūdzu, šo videoklipu.
 

 

 

PROJEKTĒŠANA UN IEKĀRTU UZSTĀDĪŠANA

 

Esam gatavi piedāvāt un uzstādīt tieši tādu risinājumu, kāds Jums ir nepieciešams. Kopā ar Drester speciālistiem piedāvāsim Jums piemērotu risinājumu. Sagatavosim projektētājiem gatavus CAD rasējumus un tekstus latviešu valodā, kā arī nepieciešamības gadījumā izstrādāsim visu tehnoloģijas projektu. Esam sekmīgi sadarbojušies ar NordProjekt, Sweco, Hiieko, Sirkel un Malli, kā arī ar AB Ansambel projektētājiem un varēsim Jums ieteikt vislabākos nozares speciālistus.