car-O-liner metināšanas sistēmas

 

 

 

 

 

CAR-O-LINER INVERTER punkta metināšanas sistēmas  (Resistance Spot Welding)

 

CAR-O-LINER punkta metināšanas iekārtas sniedz iespēju metināt jebkuru tēraudu, ko mūsdienās izmanto automašīnu virsbūvju ražošanā. Arvien vairāk palielinās auksti velmētu īpašo tēraudu  (HSS, Boron u. c.) izmantošana virsbūves drošības elementos (logu un durvju balsti, drošības balsti sānos un galos) un, tos metinot, vairs nedrīkst izmantot  parasto Mig/Mag metināšanu, jo karsējot īpašais tērauds zaudē tā izturības īpašības. Car-O-Liner invertera punktu metinātāji metina ar pamatplūsmu vismaz 10 000 A, kas nodrošina kvalitatīvu izkausētu metināšanas punktu visiem īpašajiem tēraudiem.

CTR12000 Vision  

 

 

 

 

 

Pilnīgi automātiska punkta metināšanas iekārta

Daudzfunkcionāla punkta metināšanas iekārta ar pilnīgi automātisku procesa vadību ar  vidējas frekvences inverteru un ūdens dzesēšanu, kas ir radīta virsbūves darbnīcām, kas lielākoties nodarbojas ar īpašo tēraudu, cinkoto un laminēto tēraudu augstas kvalitātes metināšanu.

Īpašības

 • Automātiska skārda biezuma noteikšana ar Pulse-Sonar sistēmas palīdzību
 • Automātiska materiāla tipa noteikšana (normāls/HSS) ar Virtual Generator palīdzību
 • Automātiskā metināšanas punkta diametra noteikšana ar strāvas stipruma palīdzību
 • C-roka ar transformatoru un 10kHz tehnoloģiju
 • Metināšanas rezultātu dokumentēšana ar WinSpot
  QS-programmas palīdzību
 • Atbilst EK direktīvai 2004/40/EK par strāvas stipruma robežvērtībām
 • Metināšanas strāvas stiprums līdz 12 000A
 • Metināšanas punktu kvalitātes tekošā pārbaude procesa gaitā
 • Programmas atjauninājumi ar USB palīdzību

 

 

 

 

 

DRAUGA IETEIKUMS: punkta metināšanas aparātu ir vērts iegādāties kaut vai tādēļ, ka ar to ievērojami saīsināsiet automašīnas remontēšanas laiku. Iztēlojieties automehāniķi, kas perforē caurumus nomaināmās detaļas sānos un pēc tam tās aizmetina  (iepriekš apkārt esošā zona ir ļoti rūpīgi jāpasargā no metināšanas šļakatām) un pēc tam tās vēl jānoslīpē. Ar to vēl patērētais laiks nav beidzies  – krāsotājam šīs vietas atkal ir jāpāršpaktelē un jānoslīpē gludas… Punkta metināšanas pēdas ir tieši tādas pašas kā no rūpnīcas atnākušai automašīnai un bez gruntēšanas un krāsošanas nekas cits nav nemaz jādara.

 

Car-O-Liner MIG/MAG metināšanas iekārtas

 

 

CM220

 

 

 

Car-O-Liner CM220 Automotive metināšanas iekārta ir izstrādāta mūsdienu automašīnu virsbūvēs izmantojamo cinka un lielas vilkšanas stiprības tēraudu metināšanai. Turklāt tā spēj metināt arī alumīniju un radīt vara lodēšanai (MIG-Brazing).

Jaunajiem materiāliem, kas tiek izmantoti automašīnu virsbūvju konstrukcijā, ir jāatbilst augstākām prasībām no svara, stiprības un korozijas drošuma viedokļa. Tas arī ir iemesls, kādēļ arvien vairāk un vairāk metinājumu savienojumu veikšanā tiek izmantoti dažādi sakausējumi, ar kuru palīdzību nodrošina drošību pret koroziju un virsmas apstrādi. Tieši atbilstoši šo materiālu apstrādei ir izstrādāta arī CM220 Automotive.

 

 

CM220 Twin

 

 

 

Twin variantā iekārta ir aprīkota ar divām spolēm, divām rokām un divām balonu vietām, lai remonta laikā būtu iespējams uz tās pašas iekārtas mainīt metināšanas tehnoloģiju, piemēram, pāriet no tērauda stieples uz vara stiepli vai alumīniju. Iekārtā ir ieprogrammētas divas dažādas programmas, kuras mainot, var ātri nomainīt atbilstošai stieplei nepieciešamos metināšanas parametrus.

 

 

 

Car-O-Liner CH37 indukcijas karsētājs

 

 

Indukcijas karsēšanas priekšrocība ir atklātas liesmas neesamība. Lieljaudīgo CH37 karsētāju var izmantot līdzīgi ar gāzes iekārtu, tikai ar tādu atšķirība, ka tuvumā esošās virsmas netiek bojātas. Karsētājam ir 5 jaudas pakāpes ar unikālu regulēšanas un kontroles sistēmu, kas novērš pārkaršanu.

 

Īpašbas

 • Karsē cauri gumijai un plastmasai
 • Nekaitē apkārtējošās detaļas, kas ir jutīgas pret karstumu
 • Pilnīga jaudas kontrole, unikāla regulēšanas un kontroles sistēma
 • Bez atklātas liesmas
 • Lietotājam draudzīgs un vienkāršs barošanas bloks ar piecu jaudu pakāpi

 

 

 

   
     
   

 

CAR-O-LINER  CR35 SPOTTER

 

 

CR35 ir ar mikroprocesoru vadāma vieda iekārta, ar kuras palīdzību var metināt un izvilkt dažāda veida vītņu tapas, naglas, kniedes un bultskrūves.

Komplektā ir 2,5 metrus garš vads, zemējuma kabelis, daudzfunkcionāla roka, vilkšanas āmurs mazu iedobju likvidēšanai un starta komplekts ar kniedēm, bultskrūvēm un citiem piederumiem.

 

 

 

CAR-O-LINER PC30 PLAZMAS GRIEZĒJS

 

 

PC30 plazmas griezējs ir ļoti noderīgs instruments jauno īpašo tēraudu griešanai. Lieliskas lokšņu metāla griešanas īpašības un precīza mala. Nekādas īpašās gāzes  – tikai 220V un saspiests gaiss.