Blowtherm krāsošanas iekārtas

  

BLOWTHERM ir viens no lielākajiem krāsošanas kameru izgatavotājiem, kura galvenais birojs atrodas Padovā (Padova), Ziemeļitālijā. Daļa ražošanas notiek arī ASV un Kanādā. Šobrīd jau 50 gadu vecais uzņēmums gadā saražo apmēram 2000 krāsošanas kameru, un tā nemainīgi augstās kvalitātes risinājumi ir pazīstami gan Eiropā, gan Amerikā. Vislielākā Blowtherm izteiktā atzinība bija kļūšana par vienu no galvenajiem krāsošanas kameru piegādātājiem Mercedes-Benz, BMW un Toyota krāsošanas darbnīcām visā pasaulē.

 

Nepārtraukti notiek kopīgi attīstības darbi ar automašīnu ražotājiem un atzītiem krāsu uzņēmumiem, kā arī tiek nepātraukti iegūta informācija izmaiņām krāsu tehnoloģijas nozarē. Patentētā Smart Cure sistēma jauno krāsu materiālu īpaši ātrai žāvēšanai, īpaša ūdens krāsas žāvēšanas sistēma, vadība ar biežuma maiņu, Maxon tiešie gāzes degļi un papildu siltuma mainītājs ir tikai daļa no pēdējo 10 gadu laikā ieviestajām jaunajām tehnoloģijām.
 

Blowtherm iekārtas īpaši plaši izmanto valstīs, kurās ir auksts klimats, piemēram, Skandināvijas un Baltijas valstīs, jo tās ir lieliski piemērotas mūsu mitrajam un aukstajam klimatam. Parasti biezāki 62 mm sienas paneļi, apsildīta agregāta daļa un griesti un jaudīgas termoventilācijas iekārtas nodrošina nepieciešamo temperatūru un ātru nožūšanu arī visaukstākajos laikapstākļos. Blowtherm savos gaisa apkures katlos izmanto tikai Thyssen katlu tēraudu, nevis nerūsējošu skārdu kā to dara lētāku izstrādājumu ražotāji. Elektriskie komponenti ir izgatavoti Vācijas uzņēmumā Siemens un Šveices uzņēmumā Belimo, un tas garantē augstu kvalitāti un visaugstākos iekārtu standartus. Vienlaicīgi Blowtherm piedāvā zemas cenas, pateicoties lielajiem ražošanas apjomiem, kā arī tam, ka visas detaļas rūpnīca izgatavo pati, tostarp arī slavenos degļus.

 

Blowtherm Volvole Oslo (Norvēģijā) nodrošināja risinājumu visai krāsošanas darbnīcai  – sešas krāsošanas kameras, piecas gruntēšanas kameras un krāsu laboratorija!