Anest Iwata krāsošanas pistoles

 

ANEST IWATA ir pasaulē vadošais krāsas uzklāšanas iekārtu piegādātājs, kura galvenais birojs un produktu izstrāde atrodas Japānā. Uzņēmums sadarbojas ar klientiem visā pasaulē.

Anest Iwata Corporation ir dibināts 1926. gadā, un tajā laikā tā nosaukums bija Iwata Seisakusho. Darbības sākumā tas ražoja kompresorus.  Krāsu uzklāšanas pistoļu ražošanu uzņēmums uzsāka 1972. gadā, kad tika dibināta Iwata Akia rūpnīca Japānā, un tās tiek ražotas vēl šodien.
1988.-2000. gadā uzņēmums nozīmīgi paplašināja produktu tirdzniecību ārpus Āzijas, izveidojot pārdošanas uzņēmumus daudzviet Eiropā un ASV. Anest Iwata pirmais Eiropas uzņēmums bija Anest Iwata Italy Torino, kur šobrīd atrodas arī Anest Iwata Eiropas galvenais birojs un noliktava. Anest Iwata Europa meitasuzņēmumi ir ne tikai Itālijā, bet arī Apvienotajā Karalistē, Spānijā, Francijā, Vācijā un Zviedrijā.

 

Anest Iwata kvalitatīvās iekārtas - krāsas uzklāšanas pistoles, sūkņus, kompresorus, aerogrāfus, smidzināšanas krāsošanas papildiekārtas un piederumus - izmanto daudzi vadošie automašīnu ražotāji, kā arī vairāki citi nozares pārstāvji, kuriem ir nepieciešama virsmas apstrāde un krāsošana ar smidzināšanas tehniku, kā arī automašīnu virsbūves darbnīcas un mākslinieki un dizaineri.

Visi Anest Iwata darbības un ražošanas procesi tiek veikti saskaņā ar dažādiem starptautiskiem kvalitātes, vides un drošības noteikumiem.
Anest Iwata produktiem ir CE marķējums, un tie atbilst spēkā esošajām drošības prasībām.

 

 

 

 

 

SUPERNOVA WS400 EVO

 

 

 

 

 

   IWATA - MEDEA